Хмельницький

Церква на Старосинявщині покинула московський патріархат | Новини Хмельницького “Є”Присутні на зборах релігійної громади одностайно підтримали перехід з упц мп до помісної Православної Церкви України.

Услід за низкою храмів на Хмельниччині про вихід з підпорядкування російської православної церкви заявила ще одна релігійна громада. На Старосинявщині днями відбулися збори релігійної організації церкви Введення в Храм Пресвятої Богородиці села Пасічна, на яких присутні парафіяни вирішили вийти з рпц та приєднатися до Православної церкви України. Про це повідомив голова Хмельницької районної адміністрації Олександр Чорнієвич.

«Відбулися збори релігійної організації церкви Введення в Храм Пресвятої Богородиці села Пасічна Старосинявської ТГ. Присутні на зборах одноголосно підтримали зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях релігійної організації з упц мп до помісної Православної Церкви України. Дякую присутнім за чітку позицію. Духовна Незалежність від росії має значення», – на своїй сторінці в Фейсбуці написав Олександр Чорнієвич.

Нагадаємо, нова хвиля переході релігійних громад з московського патріархату до ПЦУ розпочалася з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Додамо, що у Хмельницькому в церков московського патріархату заберуть можливість користуватися землею громади. Таке рішення прийняли депутати під час сесії міської ради.Джерело https://ye.ua/syspilstvo/59672_Cerkva_na_Starosinyavschini_pokinula_moskovskiy_patriarhat.html

Back to top button