Хмельницький

dumskaya.net – Що одесити думають про маршрут «Північ-Південь»

Новини

Проект розробляли п’ять років. Зараз тривалість безпересадкового маршруту – 18 км, але в майбутньому його буде продовжено ще на 16 км – до житлового масиву Таїрова.

«Одеське життя» поцікавилося у пасажирів трамваю «Північ-Південь» їхньою думкою про новий маршрут.

Більшість пасажирів оцінюють новий маршрут позитивно.

– Коли трамвай ходив до Пересипського мосту, теж було добре, але зараз від вокзалу стало ще краще. У мене діти мешкають на селищі Котовського. Я доїжджаю на Бочарова за півтори години приблизно, – каже одна із пасажирок.

Інша одеситка зазначає, що тепер набагато зручніше добиратися додому до комендантської години.

– До того як пустили сьомий трамвай, були великі проблеми, особливо коли маршрутки практично не ходили. Це було в коронавірус та в комендантську годину. Нині набагато зручніше.

Багато пасажирів згадують, що розмови про маршрут «Північ-Південь» тривали дуже довго. Пасажир похилого віку каже:

– Ми чекали вже років десять цього «Північ-Півдня». Раніше я доїжджав «сімкою» або «одиницею» до Пересипського мосту, а потім «трійкою» до вокзалу. Треба було їхати майже дві години, а так сів собі, у віконце дивишся – і все. Тепер я доїжджаю за 40 хвилин.

Але знайшлися й ті, хто не впевнений, що цей маршрут працюватиме довго.

– Чиновникам, напевно, це незручно. Вони незабаром знову розділять маршрут, бо треба збирати гроші. У них тільки бакси в голові, більше нічого. Двома-трьома видами транспорту ж цікавіше добиратися, ніж одним. Розважаєшся, розумієте, розважаєш нашу владу. Цей трамвай потрібно було запустити ще 20 років тому, але це нікому не цікаво, – вважає ще один із пасажирів.

Загалом одесити не бачать у новому маршруті якихось особливих мінусів. Але деяких людей непокоїть вік рухомого складу.

– Мінус у тому, що зараз ще ходить частина старого транспорту, але він оновлюється. Ми дуже сподіваємося, що на маршруті буде більше нових одеських трамваїв. Їх випускають все більше і більше, подвійні та потрійні трамваї дуже добрі, нам дуже подобається в них їздити, – каже ще один із пасажирів.

Нагадаємо, 28 липня в Одесі запустили трамвайний маршрут «Північ – Південь». Тепер мешканці селища Котовського, Лузанівки, Пересипу зможуть дістатися центральної частини міста на трамваї №7. Він курсуватиме від вулиці Паустовського до Старосінної площі.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram канал! Новини, фоторепортажі та історичні факти про Одесу.

Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Джерело https://tv7plus.com/dumskaya-net-shho-odesyty-dumayut-pro-marshrut-pivnich-pivden/

Back to top button