Хмельницький

Дистанційне навчання на два тижні запровадили в Кам’янці-Подільському | Новини Хмельницького “Є”Таке рішення прийняли на комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Учні Кам’янця-Подільського та громади услід за Нетішинською, Славутською та Волочиською тергромадами, також переходять на дистанційне навчання. За рішенням комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке прийняли сьогодні, 25 січня, дистанційку запровадять від завтра, 26 січня, і до 4 лютого.

Причина такого рішення – зростання рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та коронавірус. За інформацією управління освіти Кам’янець-Подільської міської ради, яку озвучили під час трансляції засідання комісії з ТЕБ та НС, станом на 24 січня у школах були відсутні 33 відсотки учнів.

Сергій Мельник, начальник управління освіти, зазначив, що зростання рівня захворюваності в закладах загальної середньої освіти спостерігають уже протягом тижня. У найбільших навчальних закладах НВК №14 та НВК №9 переведено на дистанційне навчання 14 та 9 класів відповідно. Схожу ситуація і в інших навчальних закладах. У пів сотні вчителів та близько сотні дітей діагноз Covid-19 підтверджений офіційно.

Читайте також: Ліки за «ковідну тисячу»: як її витратити літнім українцям, пояснили у МОЗДжерело https://ye.ua/syspilstvo/57462_Distanciyne_navchannya_na_dva_tizhni_zaprovadili_v_Kam_yanci_Podilskomu.html

Back to top button