Хмельницький

Митрополит Епіфаній відвідав Хмельницький | Новини Хмельницького “Є”Митрополит Епіфаній відвідав Хмельницький

Вчора, 14 січня, Хмельницький відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. У кафедральному Свято-Андрієвському соборі Хмельницької єпархії він звершив Божественну літургію.

«Після прочитання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді, – повідомили в пресслужбі Київської Митрополії Української Православної Церкви. – Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії) та заупокійне молитовне прохання за спокій душі приснопам’ятного митрополита Антонія (Махоти)».

Наприкінці відправи відбувся святковий молебень, після якого Його Блаженство звернувся до присутніх зазначивши про необхідність завжди пам’ятати про Бога та у всьому покладати свою надію на нього.

Закінчилася урочиста відправа спільною колядою та покладанням квітів до могили митрополита Антонія, яка розташована поруч із храмом. Нагадаємо, 23 березня минулого року на 55-му році життя відійшов у вічність митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (в миру – Владислав Васильович Махота).

Читайте також: Митрополит Епіфаній у Хмельницькому освятив новий храм та представив керуючого єпархієюДжерело https://ye.ua/syspilstvo/57345_Mitropolit_Epifaniy_vidvidav_Hmelnickiy.html

Related Articles

Back to top button