Хмельницький

На залізничному вокзалі в Хмельницькому шукають вибухівку (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) | Новини Хмельницького “Є”


Невідомий повідомив про замінування.

Сьогодні, 15 січня, до правоохоронців надійшов лист про замінування залізничного вокзалу в Хмельницькому. Про це сайту «Є» розповіла старша інспекторка з комунікації Хмельницького районного управління поліції Людмила Берестовська.

«Наразі усі спецслужби вже на вокзалі та перевіряють інформацію, проводять обстеження будівлі та прилеглою території», – телефоном розповіла Людмила Берестовська.

Інформація оновлюється.

У Хмельницькому перевіряють інформацію про замінування залізничного вокзалу

У Хмельницькому перевіряють інформацію про замінування залізничного вокзалу.

Нагадаємо, 13 січня хмельницьким правоохоронцям з Міністерства внутрішніх справ України надійшло повідомлення, що їм на пошту прийшло повідомлення про замінування однієї будівлі в Хмельницькому. А саме школи №6, яка розташована на провулку Володимирському, 12. Згодом, правоорохоронці обстежили все і ніяких вибухонебезпечних предметів не знайшли. 

А вчора, 14 січня, СБУ видало повідомлення про штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури. «Останнім часом у публічній площині фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери по всій території України. У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, НацПолу та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві. Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало. Закликаємо громадян зберігати спокій. І окремо звертаємось до ЗМІ з проханням ретельно перевіряти подібну інформацію, аби зі свого боку не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій. Служба безпеки України і, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, разом з Національної поліцією в рамках свого функціоналу щоденно відпрацьовують кожне з таких повідомлень. Ми відкриті до комунікації зі ЗМІ та готові за потреби оперативно надавати суспільству перевірену та актуальну інформацію. Разом ми зможемо ефективно протидіяти шкідливим інформаційним впливам гібридної війни», – йдеться в заяві СБУ.Джерело https://ye.ua/cruminal/57349_Na_zaliznichnomu_vokzali_v_Hmelnickomu_shukayit_vibuhivku_(ONOVLYuyeTSYa).html

Related Articles

Back to top button