Хмельницький

Погода на завтра — 28 травня на Хмельниччині можливі нічні та вранішні дощі | Новини Хмельницького “Є”Однак решта дня має минути без суттєвих опадів.

Завтра, 28 травня, у Хмельницькій області нічні та ранішні дощі вщухнуть і вдень царюватиме мінлива хмарність. Синоптики прогнозують відносно теплу погоду — до 18..22 градусів вище нуля. Однак може бути вітряно.

За інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, в суботу на теренах нашого краю переважатиме мінлива хмарність. Вночі та вранці очікуються невеликий дощ. Однак вдень буде без істотних опадів. Швидкість вітру становитиме 7-12 метрів за секунду, але у світлу пору доби місцями можливі пориви до 15-20 метрів за секунду.

Нічна температура повітря коливатиметься від +8 до +13 градусів. Вдень має потепліти до +17..+22 градусів.

«Весь день у Хмельницькому буде похмурим. Вночі очікується сильний дощ. Впродовж дня від самісінького ранку опадів не передбачається. Максимальна денна температура становитиме +18 градусів», — зазначено на сайті «Синоптик».

Читайте також: Останній дзвоник в умовах війни: як завершуватимуть навчальний рік у ХмельницькомуДжерело https://ye.ua/syspilstvo/59266_Pogoda_na_zavtra_%E2%80%94_28_travnya_na_Hmelnichchini_mozhlivi_nichni_ta_vranishni_doschi.html

Back to top button