Хмельницький

Прогноз погоди на тиждень: температурні перепади та сніг | Новини Хмельницького “Є”Тиждень розпочався морозною погодою, але завершиться потеплінням.

За прогнозами синоптиків, найхолодніше цього тижня на Хмельниччині буде найближчої ночі. Вніч з понеділка на вівторок прогнозують до 15 градусів морозу. Якою ж буде погода цього тижня, детальніше читайте на сайті «Є».

Ще вранці 25 січня в Хмельницькій області очікується до 14 градусів із позначкою мінус, але вже протягом дня температура повітря поступово підвищуватиметься до мінус одного градуса. Крім того, прогнозують і сніг майже цілий день.

У середу, 26 січня, вночі взагалі прогнозують нуль градусів, а ось вдень – до шести градусів морозу. Сніжитиме, якщо аналізувати прогнози на різних ресурсах, до середини дня, а потім має бути без опадів.

«З четверга в Україну почне заходити тепліше повітря, знову температура повітря підвищиться до відлиги, все закапає і почне підтавати, разом із нашими головами та судинами», – такий прогнох погоди написала синопткиня Наталка Діденко. Ну, а за прогнозами Українського Гідрометцентру, 27 січня в четвер вночі прогнозують від 3 до 5 градусів нижче нуля, а вдень – від градуса морозу до одного тепла.

У п’ятницю 28 січня на більшій території Хмельницької області також будуть «температурні гойдалки». Вночі морозно до мінус трьох градусів, а вдень – 0…+2.

Зі снігом, схоже, пройдуть і вихідні. За прогнозами синоптиків, дрібний сніг можливий як у суботу, так і в неділю. Щодо температурних показників, то 29 січня вночі 1-2 градуси морозу, вдень – до мінус шести. У неділю ж, 30 січня, вночі прогнозують 2-3 градуси нижче нуля, вдень – +1…+3.

Ми ж нагадуємо, що довготривалі прогнози погоди не завжди бувають точними.Джерело https://ye.ua/syspilstvo/57452_Prognoz_pogodi_na_tizhden__temperaturni_perepadi_ta_snig.html

Back to top button