Хмельницький

Ракетний обстріл України: стріляли як з Чорного моря, так і з білорусі (ОНОВЛЕНО) | Новини Хмельницького “Є”Масованого обстрілу зазнали декілька регіонів країни.

Ще вчора ввечері, 24 червня, на більшій частині України була оголошена повітряна тривога. На Хмельниччині, зокрема, вона тривала з 22:18 до 23:09. А потім, вже 25 червня, загроз було дві. Перша – з 3:20 до 5:04, друга – з 5:47 до 6:17. За попередньою інформацією, в Хмельницькій області все минуло спокійно. А ось у інших регіонах, на жаль, ні.

ОНОВЛЕНО о 9:55: На Хмельниччині збили дві ворожі ракети

Так, по сусідній Житомирській області, за повідомленням міського голови Житомира Сергія Сухомлина, з території білорусі було випущено 24 ракети. «По Житомиру нічого не прилетіло, були обстріляні військові об’єкти навколо міста», — повідомив мер Житомира. Пізніше голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко заявив: «Сьогодні, як і в перший день повномасштабного вторгнення, починаючи з 4:15 ранку ворог знову завдав ракетних ударів по Житомирщині! Цього разу по території області було випущено близько 30 ракет. Наразі є інформація про незначні руйнування військової інфраструктури. Один військовий загинув, один отримав поранення».

Обстріляли і Львівщину. За повідомленням голови Львівської обласної військової адміністрації Михайла Козицького, о 4 годині ранку ракетного удару зазнав військовий об‘єкт на Яворівщині. Обстрілювали з Чорного моря. «Всього було 6 ракет, чотири потрапляння, дві ракети було збито, – заявив Козицький. Четверо постраждалих, 1 середньої важкості, 3 легкої. Пожежу локалізовано».

Під обстріл потрапив і Криворізький район Дніпропетровської області. За словами голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка, відомо мінімум про одну постраждалу людину – 60-літню жінку Зеленодольська. Обстріляли росіяни ракетами і селище Десна на Чернігівщині – 20 ракет. За даними ОК «Північ», відомо про руйнування обєктів інфраструктури. Попередньо, жертв немає.

Нагадаємо, що під час повітряної тривоги усім потрібно йти в найближче укриття.Джерело https://ye.ua/syspilstvo/59658_Raketniy_obstril_Ukrayini__strilyali_yak_z_Chornogo_morya_tak_i_z_bilorusi_(ONOVLENO).html

Back to top button