Хмельницький

Статистика аварій на Хмельниччині: поліція оприлюднила цифри | Новини Хмельницького “Є”За 5 з половиною місяців в області сталося понад 900 дорожньо-транспортних пригод.

Патрульна поліція Хмельниччини оприлюднила статистику аварій на дорогах області, які сталися у період з 1 січня по 14 травня поточного року. Так, за інформацією правоохоронців, за п’ять з половиною місяців в Хмельницькій області сталось 910 дорожньо-транспортних пригод, з яких 183 — з постраждалими.

«У ДТП 41 особа загинула та ще 241 отримали травми різного ступеня тяжкості. В місті Хмельницькому сталось 588 дорожньо-транспортних пригод, з яких 107 – з постраждалими. У ДТП 24 особи загинули та ще 156 – отримали травми різного ступеня тяжкості».

Поширеними видами автопригод залишаються зіткнення (51 пригода), наїзд на пішохода (36 пригод), перекидання (7 пригод).

«Сідаючи за кермо пам’ятайте, що саме від вас залежить ваша безпека та безпека рідних і оточуючих. Будьте максимально уважними та обережними під час керування транспортним засобом», – нагадують у поліції

Читайте також: Сів за кермо п’яним: у Кам’янець-Подільському районі трактор впав у ставокДжерело https://ye.ua/syspilstvo/59086_Statistika_avariy_na_Hmelnichchini__policiya_oprilyidnila_cifri.html

Back to top button