Хмельницький

“Сумські дебати” – Житель Білопільщини отримав підозру через підтримку агресії РФ – Сумські Дебати

Новини

Співробітниками відділення поліції №1 (м. Білопілля) під процесуальним керівництвом прокуратури повідомляється про підозрення 67-річному мешканцю с. Павлівка, який відкрито заперечує здійснення збройної агресії проти України та закликає односельців до підтримки дій держави-агресора.

Встановлено, що за період з 24 лютого цього року до теперішньої години злодій у присутності мешканців с. Павлівка заперечує збройну агресію РФ проти України, започатковану у 2014 році. А також заперечує тимчасову окупацію частини території України та здійснює глорифікацію осіб, які здійснювали збройну агресію РФ проти України.

Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури вже повідомили злодія про підозрення за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 436-2 Кримінального кодексу України “Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників”.

Поділитися в соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/zhitel-bilopilshhini-otrimav-pidozru-cherez-pidtrimku-agresiyi-rf

Джерело https://tv7plus.com/sumski-debaty-zhytel-bilopilshhyny-otrymav-pidozru-cherez-pidtrymku-agresiyi-rf-sumski-debaty/

Back to top button