Хмельницький

Свіжий номер “Сімейної газети”: що почитати | Новини Хмельницького “Є”Журналісти “Сімейної газети” з’ясовували, які переваги Україна зможе отримати від статусу кандидата й у майбутньому — від повноцінного членства в ЄС.

Останнім часом в соціальних мережах поширювали одразу кілька фейкових документів, які нібито стосуються мобілізації. У свіжому випуску “Сімейної газети” ми розвінчуємо ці фейки. Юристи на сторінках газети дають поради щодо того, як вирішувати земельні питання в умовах воєнного стану. А психологи радять, як переконати людей старшого віку виїхати з гарячих точок.

Журналісти видання поспілкувалися з мешканкою Маріуполя, яка вагітною змушена була жити під обстрілами і якій разом з родиною вдалося евакуюватися до Хмельницького. Її розповідь — на сторінках газети.

Крім того, у свіжому випуску медики радять, як запобігти гострим кишковим інфекціям, а господарі діляться досвідом вирощування пекінської капусти та боротьби зі слимаками на городі. Крім того, у номері — рецепти закруток з огірків та кабачків, дитяча сторінка, гороскоп, кросворди та програма телебачення на наступний тиждень.

Газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

А щоб не залишитися без улюбленої газети, передплатіть її для себе, батьків, бабусь чи дідусів на друге півріччя. Передплатити газету можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші.Джерело https://ye.ua/syspilstvo/59645_Svizhiy_nomer__Simeynoyi_gazeti__scho_pochitati.html

Back to top button