Вирощування енергетичної верби та зелені – які проєкти пропонують на фінансування із фонду регіонального розвитку

Хмельницький


ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Перше у новому році. Засідання комісії із відбору інвестиційних програм визначило кращі проєкти на фінансування. Гроші виділить фонд регіонального розвитку. Але за умови, що цей перелік затвердить Мінрегіон. Із перехідних з минулих років залишився недобудований стадіон у Кам’янець-Подільському та корпус дитячої лікарні у Хмельницькому. А серед нових ідей – вирощування розсади у Сатанові та культивування енергетичної верби у Ленківцях. Про нові проєкти та знайомі довгобуди говорили у стінах адміністрації.

Перше в цьому році засідання обласної комісії із відбору проєктів претендентів на фінансування із фонду регіонального розвитку. Провів його у форматі онлайн-конференції заступник голови адміністрації Сергій Ткачук, до роботи долучились голова обласної ради Віолета Лабазюк та її заступник Валентин Соколюк. У 2021-му із фонду регіонального розвитку для Хмельниччини передбачили 180 мільйонів гривень. Вимога Мінрегіону – це, в першу чергу, фінансування довгобудів. А 30 відсотків коштів спрямують на проєкти економічного розвитку області.

На розгляд комісії подали 6 нових проєктів. Так, область потребує лабораторії якості агропродукції. Бо Хмельниччина аграрна – нашу продукцію постачають за кордон. А без відповідних висновків така торгівля ускладнюється.

Агенція регіонального розвитку презентувала і своїпроєкти на розгляд. Перших два передбачають будівництво теплиць та вирощування культур у громадах краю. У Городоцькій та Сатанівській – духмяні трави та зелень, а в Чемеровецькійполуницю.

Культивування енергетичних культур – це уже в агенції пропонують зробити на 100 гектарах Ленковецької громади. Такі проєкти підтримали члени комісії . Також до переліку включили об’єкти, що фінансувались у минулі роки. Це, зокрема, обласну дитячу лікарню, очисні споруди у Дунаївцях та Віньківцях. Довгобудом є і стадіон у Кам’янець-Подільському.

Вже цього тижня комісія подасть перелік на розгляд до Мінрегіону. Саме відомство вирішить – отримають проєкти фінансуванння чи ні.

Джерело https://tv7plus.com/vyroshhuvannya-energetychnoyi-verby-ta-zeleni-yaki-proyekty-proponuyut-na-finansuvannya-iz-fondu-regionalnogo-rozvytku/