Хмельницький

У державній зраді підозрюють двох військових, які родом з Хмельниччини | Новини Хмельницького “Є”Вони перейшли на бік ворога ще у 2014 році після окупації Криму.

Служба безпеки України повідомила підозру в державній зраді ще двом уродженцям Хмельниччини. Чоловіки проходили військову службу на території Криму. Однак після його окупації вони добровільно склали зброю та перейшли на бік російських загарбників. Й навіть тепер вони продовжують служити агресору.

За інформацією управління СБУ у Хмельницькій області, обоє проходили службу в Військово-морських силах України. У 2014 році вони відмовились виконати наказ українського командування про передислокацію й залишились в окупованому росіянами Криму.

Один з них — родом з Кам’янець-Подільського району. Він проходив службу в 5-й бригаді надводних кораблів (військова частина А2865). Нині дезертир служить у Чорноморському флоті на російському протидиверсійному катері «Юнармієць Криму».

Також підозру оголосили уродженцю Шепетівщини, колишньому військовослужбовцю 10-ї авіаційної бригади ВМС України, який зрадив державу та почав співпрацювати з агресором.

«Слідчі СБУ зібрали достатньо доказів і заочно повідомили їм підозру у державній зраді, тобто за частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує до 15 років позбавлення волі», — зазначили співробітники управління СБУ у Хмельницькій області.

Нагадаємо, це не єдині колишні жителі Хмельницької області, які у 2014 році зрадили свій народ. Наприклад, минулого місяця СБУ повідомила про викриття трьох військових, які після окупації Криму почали служити ворогу.

До теми: Ворожі спецслужби намагалися завербувати двох жителів Хмельниччини — СБУДжерело https://ye.ua/cruminal/60214_U_derzhavniy_zradi_pidozryiyit_dvoh_viyskovih_yaki_rodom_z_Hmelnichchini.html

Back to top button