Хмельницький

У Хмельницькому підняли ціни на проїзд у маршрутках і тролейбусах | Новини Хмельницького “Є”Нові тарифи запрацюють з початку липня.

У Хмельницькому встановили нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. З першого липня їздити у хмельницьких тролейбусах стане дорожче на гривню, вартість проїзду у маршрутках зросте одразу на чотири гривні. Про це повідомив міський голова Олесандр Симчишин.

«Ми понад два місяці відтягували цей крок, перевізники з кінця квітня зверталися до нас із проханням підняти вартість проїзду до 16 гривень. Ми розуміємо об’єктивну складову зростання, бо в попередньому тарифі вартість пального була закладена 24 гривні за літр, а зараз вона більше 50 гривень, а дизпаливо – майже 60. Разом з тим тариф у нашому місті залишається одним із найнижчих у регіоні. На жаль, це вимушений крок», – пояснив він.

Отож, з наступного місяця проїзд у тролейбусах вартуватиме 6 гривень електронним квитком і 7 гривень готівкою. В автобусах і маршрутках проїзд складатиме 12 гривень.

Нагадаємо, у Хмельницькому зупинки громадського транспорту матимуть однаковий вигляд.

Читайте також: Хмельничани скаржаться, що маршруток стало менше – як коментує міська владаДжерело https://ye.ua/syspilstvo/59637_U_Hmelnickomu_pidnyali_cini_na_proyizd_u_marshrutkah_i_troleybusah.html

Back to top button