Хмельницький

У Хмельницькому встановлять додаткові камери відеоспостереження | Новини Хмельницького “Є”Місто придбає понад 30 відеокамер.

Комунальне підприємство “Хмельницькінфоцентр” уклав угоду з ТОВ “Інженіринг-Аналітика” щодо придбання комплектів для відеоспостереження, вартістю майже мільйон гривень.

Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про придбання десяти комплектів відеоспостереження, які відрізняються за наповненістю. В кожному комплекті буде від двох до п’яти вуличних камер спостереження. Всього придбають понад 30. Крім того, у комплект входять карти пам’яті, кронштейни для встановлення, монтажні бокси, програмні модулі.

Нагадаємо, що в 2019 році Хмельницька міська рада прийняла рішення «Про затвердження Положення про систему відеоспостереження міста Хмельницького».

Тоді міський голова Олександр Симчишин розповідав, що на 2019 рік у місті працювало 100 камер відеоспостереження, а для повного відеоконтролю у місті Хмельницькому потрібно 500 таких камер.

«В наступні роки кількість камер лише зростатиме і в межах міста плануємо довести їхню кількість до пів тисячі. Така кількість відеоопристроїв допоможе нам забезпечити хорошу профілактику і питання безпеки наших мешканців», – говорив Олександр Симчишин.

В 2021 році була прийнята програма цифрового розвитку міста на 5 років. На 2021 рік в місті було підключено вже 230 камер відеоспостереження.

Камери встановлюють в місцях великого скупчення людей, на вулицях, перехрестях, в місцях розташування об’єктів благоустрою, пам’ятників та соціально-культурних закладів.Джерело https://ye.ua/syspilstvo/59633_U_Hmelnickomu_vstanovlyat_dodatkovi_kameri_videosposterezhennya.html

Back to top button