Хмельницький

У Крилові попрощалися з полеглим захисником Романом Совичем | Новини Хмельницького “Є”Герою назавжди залишитися 22 роки.

Сьогодні, 23 червня, жителі Красилова провели в останню путь полеглого на війні земляка — 22-річного Романа Совича. Герой загинув кілька днів тому на Донеччині.

За інформацією пресслужби Красилівської міськради, Роман Сович загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Його життя обірвалося 19 червня поблизу Богородичного Краматорського району Донецької області. У полеглого Героя залишилися залишились бабуся, батьки та сестра.

Жителі Красилова зустрічали воїна «живим коридором». Прощалися з ним на площі Незалежності біля пам’ятного знаку «Героям України». Поховали Романа Совича на міському кладовищі.

«Ми співчуваємо та розділяємо горе родини усією громадою. Нехай Господь допоможе рідним Романа вистояти у цей надважкий для них час. Низько вклоняємось Роману за героїзм і мужність, за жертовність і любов до України. Від малого до поважного ми всі вдячні за те, що зупинив московитів, не дав їм прийти сюди і не дав познущатись з нашої рідної землі», — зазначили представники Красилівської міськради.

Співчуваємо рідним і близьким Романа Совича.

Читайте також: У Хмельницькому попрощалися із ракетником Олександром ЗаборськимДжерело https://ye.ua/syspilstvo/59638_U_Krilovi_poproschalisya_z_poleglim_zahisnikom_Romanom_Sovichem.html

Back to top button