Хмельницький

У Славутській громаді школярів переводять на дистанційне навчання | Новини Хмельницького “Є”Таке рішення прийняла міська комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Славутські школярі підуть на дистанційне навчання. Сьогодні, 24 січня, таке рішення прийняли на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Славутської міської ради.

Посилюють карантинні заходи у громаді через зростання кількості випадків ГРВІ та СОVID-19 на території Славутської міської тергромади.

Відтак, комісія вирішила перевести заклади освіти та культури Славутської міської територіальної громади у режим дистанційного навчання з 25 січня до покращення епідемічної ситуації на території Славутської міської територіальної громади.

Дитячі садочки в громаді працюватимуть у звичному режимі.

Про відновлення очної форми навчання повідомлятимуть додатково.

Нагадаємо, від сьогодні, 24 січня, на дистанційне навчання перевели школярів Нетішинської тергромади. Відновити очне навчання попередньо пранують після 31 січня.

До теми: Хмельниччина потрапила у «помаранчеву» зону: за яких умов посилять карантинДжерело https://ye.ua/syspilstvo/57454_U_Slavutskiy_gromadi_shkolyariv_perevodyat_na_distanciyne_navchannya.html

Back to top button