Хмельницький

Від поранень загинули троє воїнів з Хмельниччини | Новини Хмельницького “Є”


Вони були мешканцями Кам’янець-Подільської, Старосинявської та Ярмолинецької громад.

Впродовж 4 серпня надійшли трагічні звістки про втрату трьох захисників України. Зокрема, Георгій Антохов-Хлібороб з Кам’янця-Подільського загинув у Донецькій області. А Олексій Дем’янчик зі Старосинявської громади й Олег Козловський з Ярмолинецької громади померли у госпіталях від раніше отриманих поранень.

«Захищаючи рідну землю від рашистів, у Соледарі Донецької області загинув кам’янчанин старший сержант Георгій Антохов-Хлібороб. Йому було всього 26 років. Війна забирає молодих і найкращих», — повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

Георгій Антохов-Хлібороб загинув у Соледарі Донецької області. Фото: з фейсбуку Кам’янець-Подільської міськради

Георгій Антохов-Хлібороб загинув у Соледарі Донецької області. Фото: з фейсбуку Кам’янець-Подільської міськради

А 3 серпня у госпіталі від важких поранень помер 41-річний Олексій Дем’янчик зі села Йосипівка Старосинявської громади.

За інформацією Старосинявської селищної ради, Герой народився 5 жовтня 1980 року в Йосипівці у багатодітній родині. Закінчивши Старосинявську ЗОШ №2 (нині гімназія №2) Олексій Леонідович, проходив військову службу в Мукачево Закарпатської області. Опісля працював на цукровому заводі та будівельником у столиці.

«У березні цього року Олексій Дем’янчик став на захист України на Харківському напрямку. В середині липня потрапив в госпіталь з кульовим пораненням руки. На жаль, його життя не вдалося врятувати — Герой помер у госпіталі 3 серпня», — зазначили представники Старосинявської громади.

Олексій Дем’янчик помер 3 серпня від поранень, отриманих у липні. Фото: зі сайту Старосинявської селищної ради

Олексій Дем’янчик помер 3 серпня від поранень, отриманих у липні. Фото: зі сайту Старосинявської селищної ради

Крім того, 4 серпня від поранень помер Олег Козловський 1972 року народження зі села Пасічна Ярмолинецької громади.

«Навесні під Авдіївкою Донецької області Олег Козловський отримав важке поранення. З того часу воїн перебував на лікуванні. На жаль, серце захисника не витримало. Прощатимуться з Героєм 5 серпня на центральній площі Ярмолинців», — зазначили в Ярмолинецькій громаді.

Співчуваємо рідним і близьким полеглих захисників України.

Читайте також: Втрати ворога станом на ранок 5 серпняДжерело https://ye.ua/syspilstvo/60202_Vid_poranen_zaginuli_troye_voyiniv_z_Hmelnichchini.html

Back to top button