Хмельницький

Війна в Україні непокоїть світ більше, ніж пандемія та інфляція | Новини Хмельницького “Є”


Найбільше ситуацію стурбовані жителі європейських країн.

Масштабна війна в Україні викликає у світі більше занепокоєння, ніж інші актуальні проблеми. Наприклад, пандемія коронавірусу та інфляція. Про це повідомило видання «Детектор медіа» з посиланням на результати опитування компанії «Kantar», проведеного у 18 країнах світу.

Дослідження свідчить, що найбільше війною в Україні стурбована Європа. Зокрема, вона непокоїть 96% поляків, 87% іспанців, 85% французів та 83% німців. Також війну активно обговорюють в Японії, Південній Кореї, США… Наприклад, вона турбує 47% відсотків американців.

Більшість опитаних, 82%, покладають відповідальність розв’язання проблеми війн на уряди. Натомість 55% — на міжнародні організації як ООН, 43% — на широку громадськість, 30% — на компанії та бізнес, 25% — на медіа.

Рівень стурбованості війною в Україні. Інфографіка: «Kantar»

Рівень стурбованості війною в Україні. Інфографіка: «Kantar»

Загалом завершення війни і будь-яких конфліктів є одним з найбільших очікувань людей. Про це заявили 16% учасників опитування. Частіше говорили в Іспанії, Південній Кореї, Аргентині, Бразилії, Мексиці та Польщі. Також 12% респондентів сподіваються на щастя та мир. Частіше такі думки можна було почати в Мексиці, Аргентині, Іспанії, Південній Кореї та Туреччині.

«В опитуванні взяли участь 10 тисяч респондентів з 18 країн, які склали 57% світового ВВП у 2020 році. Серед них: США, Мексика, Аргентина, Бразилія, Франція, Німеччина, Польща, Іспанія, Швеція, Туреччина, Великобританія, Нігерія, Південна Африка, Індія, Індонезія, Японія, Південна Корея, Австралія. Дослідження проводилося 9-10 квітня», — зазначило видання «Детектор медіа».

До теми: Більшість українців проти обміну територій на завершення війни — результати опитуванняДжерело https://ye.ua/syspilstvo/59256_Viyna_v_Ukrayini_nepokoyit_svit_bilshe_nizh_pandemiya_ta_inflyaciya.html

Back to top button