Хмельницький

Вісім автобусів для пасажирських перевезень закуплять в Хмельницькому | Новини Хмельницького “Є”Новий транспорт перевозитиме пасажирів на маршрутах з мікрорайонів Лезневе та Ружична.

Для оновлення мережі громадського транспорту в Хмельницькому закуплять 8 середньогабариних автобусів, які вийдуть на маршрути міста. Наразі вже оголошено тендер. Про це розповів під час онлайн-спілкування з мешканцями Хмельницької громади заступник міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, автобуси будуть розраховані на 24 сидячих місця, а враховуючи і стоячі місця, вони зможуть перевозити до чотирьох десятків пасажирів. Відомо, що нові автобуси курсуватимуть у мікрорайони Лезневе та Ружична.

Як розповів Микола Ваврищук, в питанні розвитку системи громадського транспорту місто наразі робить ставку саме на оновлення транспортного парку комунального підприємства «Електротранс».

«За наступні півтора року повністю плануємо оновити тролейбусний парк «Електротрансу», – каже заступник міського голови. – Наприкінці минулого року місто підписало угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку, яка дозволить закупити 50 нових тролейбусів. Ті ремонти старого транспорту, які є, не відповідають сучасним вимогам. Саме тому ми прийняли рішення не закупляти техніку щорічно по декілька одиниць, а замінити її одним кроком через співпрацю з Європейським банком реконструкції і розвитку».

Основну угоду на фінансування закупівлі 50-ти нових тролейбусів для міста сподіваються підписати вже всередині цього року, і до кінця 2022-го -отримати частину нових тролейбусів на маршрути. Повністю оновити увесь комунальний громадський транспорт планують в 2023 році.

Додамо, що за останні 5 років у Хмельницькому капітально відремонтували 6 тролейбусів і закупили 32 нових.

Читайте також: У хмельницьких тролейбусах учні та студенти можуть їздити за електронними проїзнимиДжерело https://ye.ua/syspilstvo/57421_Visim_avtobusiv_dlya_pasazhirskih_perevezen_zakuplyat_v_Hmelnickomu.html

Back to top button