Хмельницький

Вийшов друком свіжий випуск газети «Є» | Новини Хмельницького “Є”Це 20 сторінок з оголошеннями, рекламою та цікавою інформацією.

Новий випуск газети «Є» з оголошеннями і рекламою вже можна придбати у магазинах нашого міста та відділеннях «Укрпошти». У ньому, як завжди, опубліковані актуальні оголошення та реклама Хмельниччини: пропозиції роботи із різних спеціальностей, житло та нерухомість, автотовари та автопослуги, техніка, бізнес-товари та товари різних груп тощо.

Окрім того, газета «Є» містить головні новини нашого міста та відповіді на актуальні питання. У свіжому номері є навіть трішки розважального контенту: кросворди, судоку, сканворди.

Ми турбуємось про громадян пільгових категорій і саме для них розроблені спеціальні пропозиції для подачі оголошень в газету за спеціальними цінами.

Бажаєш подати оголошення? Обери, яким способом тобі буде зручніше це зробити – на пунктах прийому оголошень, телефоном чи у соцмережах.

Оголошення можна подати:

* на пунктах прийому оголошень;

* за телефонами: 65-56-01, 067-991-39-00 067-38-38-001;

* на сайті;

* на наших сторінках та в групах у соцмережах:

«Є Оголошення Хмельницький» у Telegram,

«Оголошення Є» у Фейсбуці,

«Є Оголошення Хмельницький» у Фейсбуці,

«Є Оголошення Хмельницький» в Instagram,

«Є Оголошення Хмельницький» у Viber.

Оплатити оголошення можна зручним для вас способом: на картку ПриватБанку, Монобанку, платіжною карткою газети “Є”, готівкою на пунктах прийому оголошень, через термінали «iBox», «Eco Payment».

Купуйте газету «Є» у магазинах міста, кіосках «Преса» та у відділеннях «Укрпошти».
 

Джерело https://ye.ua/syspilstvo/59627_Viyshov_drukom_svizhiy_vipusk_gazeti_ye_.html

Back to top button