Хмельницький

Заперечував російську агресію: радника одного з міських голів Хмельниччини судитиму за колабораціонізм | Новини Хмельницького “Є”Йому загрожує лише позбавлення права обіймати певні посади.

Хмельницька обласна прокуратура направила до суду обвинувачення щодо радника одного міських голів краю. Його звинувачують у колабораційній діяльності.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної прокуратури, подія сталася у квітні цього року в стінах виконавчого комітету одної з міських рад. Під час обговорення війни чоловік публічно заперечив факт збройної агресії російської федерації проти України.

У прокуратурі не уточнюють, про яку саме міську раду йдеться. Лише відомо, що вона діє на території Хмельницького району, адже справу розслідували слідчі Хмельницького райуправління поліції.

Радника судитимуть за частиною статті 111-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про заперечення збройної агресії проти України, окупацію її територій і заклики підтримати дії чи рішення держави-агресора. Тож чоловіку загрожує лише позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном від 10 до 15 років.

Читайте також: Перейшли на бік ворога: СБУ викрила трьох зрадників з ХмельниччиниДжерело https://ye.ua/cruminal/59746_Zaperechuvav_rosiysku_agresiyi__radnika_odnogo_z_miskih_goliv_Hmelnichchini_suditimu_za_kolaboracionizm.html

Back to top button