Івано-Франківськ

До Дня міста планують запустити перший тролейбус з БАМу до Пасічної (ФОТО)


КП «Електроавтотранс» продовжує будівництво нової тролейбусної лінії в Івано-Франківську, яка з’єднає Пасічну та БАМ.

Проєкт розпочали втілювати на початку 2021 року, а до Дня міста 2022 року планують запустити перший тролейбус. Загалом на втілення усієї роботи заплановано 17 місяців, але планують впоратися за 14. Тим більше, що вже виконано майже 80% робіт, інформує “Галка” з посилання на фб-сторінку “Електроавтотранс”.

Проєкт фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і коштує 3 млн євро. Довжина тролейбусної лінії – 3,55 км, проходить вулицями Мазепи – Південний бульвар – Північний бульвар. Це комплексний проєкт, в нього входить і освітлення, і нова схема організації дорожнього руху, і зупинки.

Більша частина робіт – це виготовлення тягової підстанції, яка розташована на вулиці Гурика. Наразі ця робота вже зроблена, зараз проводять її налаштування.

Також завершили прокладання високовольтної кабельної лінії. І доробляють роботи з встановлення кабелю вуличного освітлення. Практично всі опори вже є, залишилось встановити 22 металеві опори, вони почнуть встановлюватись 24 січня, на перехресті вулиць Галицька і Північний бульвар.

А ще – ведуться роботи на кільці вулиці Мазепи, там встановлюються опори та завершується вуличне освітлення. Скоріше за все вже на початку березня підприємство приступить до натягування контактної мережі.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Джерело https://galka.if.ua/do-dnya-mista-planuyut-zapustyty-pershyj-trolejbus-z-bamu-do-pasichnoyi-foto/

Back to top button