Івано-Франківськ

Дві громади Прикарпаття -фіналісти конкурсу “Наша громада”

Ворохтянська та Надвірнянська громади перемогли в І етапі Всеукраїнського конкурсу “Наша громада”.

Серед 283 громад обрали топ-26 учасників. Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

На першому етапі представники територіальних громад подавали анкети на сайт otg.fakty.com.ua, де описували проєкти, які прагнуть реалізувати, та презентували свої ідеї змін журі та авдиторії.

Із 00:01 10 травня до 23:59 31 травня проходив другий етап – голосування за проєкти громад у конкурсі «Наша громада».

У фінал пройшли 13 громад, проєкти яких отримали найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування на сайті https://otg.fakty.com.ua. Ще 13 фіналістів обрало експертне журі.

Щоб підтримати проєкт громади, необхідно було зареєструватись на сайті otg.fakty.com.ua через електронну пошту або сторінку у Facebook.

Із 21 червня до 13 серпня проходитиме третій етап конкурсу – подача форм «Детальний опис проєкту». Всі 26 учасників для проходження у третій етап мають заповнити форму та надати необхідні додаткові документи. У випадку відмови учасника надати додаткову інформацію та, відповідно, продовжувати участь у конкурсі, його місце займає наступний за рейтингом учасник. Остаточний список буде оголошений 20 червня 2021 року.

Фінальне оцінювання експертним журі форм та проєктів 26 фіналістів відбуватиметься з 14 серпня до 27 вересня. Результати оцінювання та оголошення переможця конкурсу будуть відомі 30 вересня.

Також упродовж червня-вересня телеканали ICTV та СТБ знайомитимуть українців із проєктами всіх 26 фіналістів конкурсу. Сюжети можна буде подивитися в програмах «Факти» та «Вікна».

Список усіх переможців читайте за посиланням.

The post Дві громади Прикарпаття -фіналісти конкурсу “Наша громада” appeared first on Місто.


Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com