Івано-Франківськ

Франківка Людмила Лузан вперше в історії України перемогла на чемпіонаті світу з веслування в індивідуальній гонці


Українська веслувальниця з Івано-Франківська, котра розпочинала кар’єру у місцевому клубі “Альбатрос” Людмила Лузан, вперше в історії України перемогла на чемпіонаті світу в індивідуальної гонці в каное серед жінок. 

Спортсменка була найкращою у дистанції на тисячу метрів. Вона перемогла 5-разову призерку чемпіонатів світу з Чилі, а також іншу сильну суперницю з Німеччини з перевагою, у більш ніж дві секунди. Час українки склав 4:47.90 хвилини, пише “Галка”.

“Я щаслива, що у мене є шанс представляти Україну, захищати честь держави на спортивних дистанціях так, як це роблять наші воїни на фронті. Ми разом доводимо, що наша країна – непереможна!” – зазначила Людмила Лузан після перемоги.

Сьогодні ж Лузан здобула “срібло” у каное-двійці на дистанції 500 метрів, поступившись лише китаянкам.

До слова, це вдруге Україна здобула “золото” чемпіонату світу у жіночому каное. У 2021 році саме Лузан разом з Анастасією Четверіковою стали чемпіонками у каное-двійці на дистанції 500 метрів.

Читайте також: Франківка Людмила Лузан здобула три золоті медалі на престижному турнірі в Італії


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Джерело https://galka.if.ua/frankivka-liudmyla-luzan-vpershe-v-istorii-ukrainy-peremohla-na-chempionati-svitu-z-vesluvannia-v-indyvidualniy-hontsi/

Back to top button