4000 т солі та 9000 т піску: дорожники області готуються до зими

Івано-Франківськ

Джерело https://galka.if.ua/4000-t-soli-ta-9000-t-pisku-dorozhniki-oblasti-g/

В облдержадміністрації обговорили заходи щодо підготовки автошляхів області до зимової експлуатації.

Відповідне засідання відбулося 26 листопада, йдеться на сайті ОДА.

Під час засідання Марія Савка наголосила, що дорожні служби, органи управління і регіональні служби цивільного захисту уже повинні бути готові до ускладнення погодних умов, щоб оперативно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації. Особливу увагу посадовиця приділила підготовці до зими доріг державного та місцевого значення.

Щодо автомобільних доріг державного значення, протяжність яких по області становить 1017,6 км, то заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Михайло Новосільський зауважив, що підготовка до осінньо-зимового сезону на таких автошляхах почалася ще у травні цього року. На сьогодні спільно з Національною поліцією проведено обстеження доріг і підрядних організацій на предмет підготовки техніки та наявності протиожеледних матеріалів. В області утворено 9 експлуатаційних дільниць, які забезпечені усім необхідним та на яких буде організовано цілодобове чергування працівників. Заготовлено 4000 т солі та 9000 т піску для підсипки доріг і 275 т холодної асфальтобетонної суміші для ямкового ремонту доріг у зимовий період.

Директор державного підприємства «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» Андрій Сазонов, своєю чергою, повідомив, що обслуговування автодоріг місцевого значення здійснюватимуть супідрядні організації, які забезпеченні спеціалізованою технікою. Наразі триває доставка підсипних сумішей у райони. Додамо, що мережа доріг місцевого значення області становить 3117 км.

Крім того, облдержадміністрацією 23 жовтня 2020 року видано розпорядження від № 551 «Про підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій при можливому виникнення надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду 2020-2021 років». Цей документ визначає конкретні завдання відповідальним виконавцям, у тому числі й для запобігання аварій на автодорогах області.

А за ініціативи управління з питань цивільного захисту ОДА підготовлено і затверджено головами Івано-Франківської та Закарпатської облдержадміністрацій план заходів з пропуску автотранспорту в складних умовах осінньо-зимового періоду на суміжних ділянках автодоріг державного значення в Івано-Франківській і Закарпатській областях. Завершується робота із затвердження аналогічних планів із Чернівецькою та Тернопільською облдержадміністраціями.

Приєднуйтеся до “Галки” у Telegram та Instagram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!