Індієць видавав військові таємниці в обмін на еротичні фото

0
Індієць видавав військові таємниці в обмін на еротичні фото


Поліція індійського штату Раджастхан заарештувала місцевого жителя, який в обмін на фотографії оголених жінок видавав державні таємниці розвідці Пакистану.

Як повідомляє India Today, чоловік, 42-річний Сатьянараяна Палівал, визнав свою провину і попросив пробачити його за руйнівну тягу до еротики. Палівала звинувачують в шпигунстві, пише nova.

Поліції відомо, що він протягом довго часу спілкувався в соціальних мережах з представниками пакистанської міжвідомчої розвідки, які ховалися за підробленими жіночими акаунтами. Розвідники відправляли Палівалу фото нібито від імені цих жінок, а натомість, в ході фривольної бесіди, просили надати інформацію: наприклад, в якій частині прикордонного району знаходяться військові Індії.

Чоловіка вибрали як інформатора, адже його місто Джайсалмер знаходиться недалеко від Пакистану. Сатьянараяна Палівал зізнався, що з часом у нього з’явилася «спрага до фото», тому він зливав все більше і більше інформації, включаючи документи армії. Звідки у Палівала доступ до цих даних – не повідомляється.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Джерело https://galka.if.ua/indiiec-vidavav-viyskovi-taiemnici-v/