Зняти відео про світловідбивачі та отримати iPhone: франківців кличуть долучатись до олімпіади «Благаю, світись!»

Івано-Франківськ

Джерело https://galka.if.ua/znyati-video-pro-svitlovidbivachi-ta-ot/

Компанія «ОККО» запустила національну олімпіаду «Благаю, світись!» для українських школярів. Переможці конкурсу отримають у подарунок iPhone 11 за креативний ролик про світловідбивні елементи. Школу-переможця ОККО забезпечить комплектами світловідбивачів.

Діти Івано-Франківщини можуть перемогти у конкурсі та виграти iPhone 11. Для цього необхідно зняти відео про світловідбивачі, викласти у соціальні мережі з хештегом #благаюсвітись та відмітити сторінку ОККО. В описі ролика учні мають вказати школу, яку вони представляють.

Конкурс триватиме до 30 листопада включно – школярі ще протягом тижня мають можливість зняти відео та взяти участь у конкурсі.

Серед усіх учасників визначать трьох переможців: одного за найбільшою кількістю лайків, ще двох визначить організаційний комітет компанії. Так найкреативніші відео точно не залишаться без уваги.

Детальніше – за посиланням: https://cutt.ly/who30Dn

Довідково: мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує 410 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei. Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі ОККО діє 10 власних нафтобаз, 1 ГНС, 19 стаціонарних і мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів. Акціонером і інституціональним інвестором компанії є Європейський банк реконструкції та розвитку. Для отримання додаткової інформації про компанію – https://www.okko.ua/

Приєднуйтеся до “Галки” у Telegram та Instagram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!