Івано-Франківськ

Івано-Франківськ майбутнього – який він?

Івано-Франківськ – сучасне європейське місто, яке динамічно розвивається і з кожним роком набуває якісних та красивих змін. Райський куточок з неповторною архітектурою – таким усі бачать його зараз. А якби ви завтра прокинулися у майбутньому, яким у ньому буде Івано-Франківськ?

Можливо, ви б не побачили змін. А може навпаки – майбутній Івано-Франківськ постане перед вами як місто, про яке ви мріяли. Усе навколо наповнене теплом, а люди іскряться радістю. Адже вони живуть у красивих затишних оселях, відпочивають у зелених облаштованих дворах, підтримують здоров’я та фізично розвиваються на сучасних спортмайданчиках. Ви відчуєте щастя, яке випромінюють мешканці Івано-Франківська, бо їхнє місто красиве, безпечне та комфортне.

Саме про такий Івано-Франківськ мріє будівельна компанія blago developer і вірить в можливість реалізації цієї мрії. Своє бачення міста забудовник передав у новій рекламній кампанії. Чотири різні сюжети зображають Івано-Франківськ майбутнього очима мрійника. Він уявляє світле спокійне місто, в якому хочеться жити та будувати своє майбутнє.

Також у рекламних сюжетах blago developer робить акценти на важливості та цінності того, що робить. Компанія не лише будує будинки, а наповнює їх життям та емоціями. У кожен проект забудовник вкладає любов та турботу. Це головні орієнтири, які рухають blago developer до втілення мрії – будівництва міста майбутнього.

Своє бачення компанія вже реалізує в кожному житловому комплексі. Так, у кожному будинку забудовник застосував інноваційні технології будівництва, що гарантують якість та довговічність будівель. Задля більшої безпеки в елітних комплексах Parus та Royal Hall впроваджені новітні системи відеонагляду, охорони та пожежогасіння. Сучасний район Manhattan та наймасштабніший район Manhattan UP відрізняються розташуванням поруч з озером та рекреаційно-відпочинковою зоною міста й додатковими зручностями на території. Йдеться про найкращі у місті дитячі та спортивні майданчики, просторі двори з алеями та бульварами, енергоефективні технології та ін. переваги, які покращують та спрощують життя мешканцям. Котеджне містечко Franko River Club – втілення мрії про власний будинок у місті поруч з річкою. Тенісні корти, фітнес-зал та СПА-центр всередині містечка створюють найкращі умови для якісного відпочинку та заряду енергією.

Максимально комфортні умови для життя передбачені у ЖК Family Plaza, Comfort Park, Chocolate, містечку Соборне, житловому масиві Паркова Алея. У сучасних комплексах бізнес-класу Main House та Авторський забудовник втілив усі потреби сучасних ділових людей. Розташовані у самому центрі Івано-Франківська, вони відкривають нові можливості для активного життя та відпочинку.

Дізнавайтеся більше про усі проекти blago developer на сайті забудовника: https://blagodeveloper.com/projects.

Відділи продажу:

вул. Коновальця, 35
вул. Січових Стрільців, 21
площа Ринок, 8

*Партнерська публікація


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…
Джерело https://galka.if.ua/ivano-frankivsk-majbutnogo-yakyj-vin/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com