Івано-Франківськ

Івано-Франківська ОДКЛ отримала три автомобілі “швидкої”. ФОТО


Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня отримала три автомобілі швидкої допомоги. Така допомога стала можливою завдяки постійній співпраці з іноземними гуманітарними партнерами та волонтерами.

Один із автомобілів – Ford, вартістю 126 627 грн., отримали з Австрії, а саме від Pfaree Neuottakring (Katholische Kirche), повідомили на сторінці медзакладу.

Карета «швидкої» обладнана носилками, кисневою розводкою, штативами для інфузій. Як повідомив генеральний директор ОДКЛ Тарас Мельник, автомобіль слугуватиме для приймального відділенням закладу.

Ще одну машину швидкої допомоги RENAULT TRAFIC, зовсім нову, 2020 року виписку та вартістю понад мільйон гривень передали від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). І цей автомобіль обладнаний найнеобхіднішим устаткуванням та сумкою невідкладної екстреної медичної допомоги. Машину планують закріпити за відділенням інтенсивної терапії та анестезіології для транспортування маленьких пацієнтів та для виїздів неонатальної бригади до хворих діток.

Що стосується третього автомобіля швидкої допомоги, то це MERCEDES-BENZ, вартістю 486 216 грн. від Фундації «Вітрила свободи» м. Амстердам. Також подбали волонтери й про максимальне його наповнення, а саме, носилки, кисневу розводку, штативи для інфузій, апарат ШВЛ, лінеомат, атмос та дефібрилятор.

Саме цю «швидку» будуть використовувати для відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, а саме для виїзної паліативної допомоги хворим діткам.

Директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко щиро вдячний всім гуманітарним партнерам та тим, хто підтримує Україну в такий важкий час – в умовах повномасштабної війни російського окупанта.

«Отримати три автомобілі швидкої допомоги – це дуже вагома підтримка та неабияке сприяння для якісного, ефективного та своєчасного надання медичної допомоги маленьким пацієнтам» – зазначив посадовець. Адже діти – це наше майбутнє і ми робимо все можливе щоб наша нація була не тільки здоровою, але й єдиною і незалежною.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записиBack to top button