Івано-Франківськ

ЛРЗ-Фест до Дня Незалежності: франківців і гостей міста чекатимуть на 12 локаціях (ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ)


До Дня Незалежності України 22-23 серпня Локомотиворемонтний завод прийматиме гостей у рамках ЛРЗ-Фесту.

Будуть діяти 12 різних локацій для осіб будь-якого віку, пише на своїй фб-сторінці міський голова Руслан Марцінків, передає “Галка”.

Програма двох фестивальних днів:

22 серпня (неділя):

ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА

13:00 – Урочиста фестивальна хода (від площі Івана Франка до Привокзального скверу)

📍ПРИВОКЗАЛЬНИЙ СКВЕР

13:30 – Урочисте відкриття фестивалю та відреставрованого паровозу

📍СТАНЦІЯ 1 «ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» (на стінах пішохідного мосту)

12:00 – Графіті-фестиваль «АЛЯРМ» за участю графіті-художників з усієї України

📍СТАНЦІЯ 2 «ПАТРІОТИЧНА» (вхід №1)

14:00-15:00 – Патріотична програма «На варті незалежності», а також презентація книги «Борці за Незалежність України»

📍СТАНЦІЯ 3 «МОЛОДІЖНА» (Цех нестандартного обладнання)

14:00-18:00 – Науковий пікнік ЛРЗ: хімічні досліди, наукове шоу від «Нової енергії», програма трансформерів, експерименти та майстер-класи

22:00-24:00 – Молодіжна дискотека

📍СТАНЦІЯ 4 «КОВАЛЬСЬКА» (Ковальська дільниця інструментального цеху)

14:00-20:00 – Виготовлення кованої скульптури місцевими ковалями

📍СТАНЦІЯ 5 «ЛІТЕРАТУРНА» (провулок між дільницею з ремонту електричних машин та паросиловим відділенням енергосилової дільниці)

14:00-18:00

Відкриття виставки книг та презентація книжкової продукції місцевих видавництв, зустріч з письменниками Євгеном Бараном, Тарасом Прохаськом, Марією Вайно та Ольгою Деркачовою.

📍СТАНЦІЯ 6 «МИСТЕЦЬКА» (Цех з ремонту рухомого складу)

14:00-20:00

Виставка художніх творів Яреми Стецика, виставка робіт учнів мистецьких шкіл та фотовиставка «30 років Незалежності»

14:00-15:00 – Урочисте нагородження ветеранів Локомотиворемонтного заводу

15:00-16:00 – Музична програма Муніципального ансамблю саксофоністів

18:00 – Вистава драмтеатру ім. І.Франка «На Західному фронті без перемін»

📍СТАНЦІЯ 7 «ЗОЛОТИЙ ВІК» (провулок біля дизельної дільниці цеху з ремонту рухомого складу)

14:00-17:00

Музично-розважальна програма в українському ретро-стилі, а також «простір краси» для людей «золотого віку».

📍СТАНЦІЯ 8 «КІНО» (місце для складування двигунів залізничної техніки)

14:00-18:00 – Показ українського художнього та документального кіно

📍СТАНЦІЯ 9 «ФУД ПРОСТІР» (біля спортивного майданчику)

14:00-22:00 – Презентація кухні місцевих рестораторів

📍СТАНЦІЯ 10 «ЕКОЛОГІЧНА» (ГАРАЖІ)

13:30-19:00

Відкриття майстерні еко-ініціатив, урок сортування твердих побутових відходів, майстер-клас з переробки скляних пляшок, швейна майстерня, бісероплетіння, розмальовки глиняних вагончиків

📍СТАНЦІЯ 11 «СПОРТИВНА» (біля спортивного залу)

14:00-17:00

Силове шоу за участю найсильнішої людини Прикарпаття Володимира Пиндуса

17:00-18:00 – Виступи чемпіонів України та світу з танцювальної школи Влада Ями

📍СТАНЦІЯ 12 «ЗІРКОВА» (склад №5)

18:00-22:00

Святковий концерт за участю гуртів «BREVIS», «ЦВІТ КУЛЬБАБИ», «LAUD»

23 серпня (понеділок):

📍СТАНЦІЯ 1 «ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» (на стінах пішохідного мосту)

12:00 – Графіті-фестиваль «АЛЯРМ» за участю графіті-художників з усієї України

📍СТАНЦІЯ 2 «ПАТРІОТИЧНА» (вхід №1)

14:00-15:00 – Музично-поетична програма для героїв української незалежності

📍СТАНЦІЯ 3 «МОЛОДІЖНА» (Цех нестандартного обладнання)

14:00-18:00 – Військово-просвітницький ярмарок «Незалежність – боротьба триває»: демонстрація зброї, виставка військової техніки

22:00-24:00 – Молодіжна дискотека

📍СТАНЦІЯ 4 «КОВАЛЬСЬКА» (Ковальська дільниця інструментального цеху)

14:00-20:00 – Виготовлення кованої скульптури місцевими ковалями

📍СТАНЦІЯ 5 «ЛІТЕРАТУРНА» (провулок між дільницею з ремонту Електричних машин та паросиловим відділенням енергосилової дільниці)

14:00-18:00

Презентація творчості Світлани Бреславської, Василя Добрянського, Любомира Стринаглюка та Нелі Романовської та презентація книжкової продукції місцевих видавництв

📍СТАНЦІЯ 6 «МИСТЕЦЬКА» (Цех з ремонту рухомого складу)

14:00-20:00

Виставка художніх творів Яреми Стецика, виставка робіт учнів мистецьких шкіл та фотовиставка «30 років Незалежності»

14:00-15:00– Музична програма камерного оркестру викладачів Івано-Франківської дитячої музичної школи №2 ім. В. Барвінського

18:00 – Прем’єра вистави Івано-Франківського Нового театру «Боятися немає сенсу»

📍СТАНЦІЯ 7 «ЗОЛОТИЙ ВІК» (провулок біля дизельної дільниці цеху з ремонту рухомого складу)

14:00-17:00

Музично-розважальна програма в українському ретро-стилі, а також «простір краси» для людей «золотого віку».

📍СТАНЦІЯ 8 «КІНО» (місце для складування двигунів залізничної техніки)

14:00-18:00 – Показ українського художнього та документального кіно

📍СТАНЦІЯ 9 «ФУД ПРОСТІР» (біля спортивного майданчика)

14:00-22:00 – Презентація кухні місцевих рестораторів

📍СТАНЦІЯ 10 «ЕКОЛОГІЧНА» (ГАРАЖІ)

10:00-19:00

Урок сортування твердих побутових відходів, майстер-клас з переробки скляних пляшок, швейна майстерня, бісероплетіння, розмальовки глиняних вагончиків

📍СТАНЦІЯ 11 «СПОРТИВНА» (біля спортивного залу)

14:00-18:00

Богатирські розваги за участю богатиря, учасника шоу «Україна має талант» Назара Павліва

📍СТАНЦІЯ 12 «ЗІРКОВА» (склад №5)

18:00-22:00

Святковий концерт за участю гуртів «ПЕНСІЯ», «БРАТИ СТАНІСЛАВА» «KALUSH» та «KOZAK SYSTEM»


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…





Джерело https://galka.if.ua/lrz-fest-do-dnya-nezalezhnosti-frankivcziv-i-gostej-mista-chekatymut-na-12-lokacziyah-programa-festyvalyu/

Back to top button