Івано-Франківськ

Найбільша ІТ-спільнота в Україні відкрилась у Франківську


Найбільша ІТ-спільнота в Україні IT Ukraine Association відкрила своє представництво в західному регіоні з центром у Івано-Франківську на базі інноваційного центру Promprylad. Renovation. 

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Вона повідомила, шо мала нагоду познайомитися з Вікторією Федоренко, яка очолює представництво в Івано-Франківську та  виконавчим директором Асоціації Костянтином Васюком. 

За словами очільниці ОДА, це національне об’єднання ІТ-компаній, яке представляє інтереси більше 77 000 ІТ-спеціалістів. Вони пропонують підтримку, своєрідний формат менторства для інтеграції бізнесів. Зокрема, вже запропонували своє стратегічне партнерство із Центром підтримки бізнесу Save Business now.

«Радію, що наша сьогоднішня розмова вийшла дуже предметною. Обговорили ідеї, які у подальшій співпраці, я впевнена, стануть потужними проєктами. Зокрема, домовилися розпочати навчання IT-освіти для молоді, яке буде короткостроковим і вузькопрофільним. Це допоможе багатьом після навчання одразу піти працювати. Запропонували створення IThub на території нашої області, який після війни міг би стати хорошим місцем зустрічі для міжнародних партнерів. 

Представники Асоціації мають вже заплановані офлайн події. Тому запрошую стежити за ними та співпрацювати. Вони надзвичайно відкриті до цього. 

Наш кіберфронт є один із найсильніших у сьогоднішній війні. А українські IT-спеціалісти є одними із найкращих у світі, бо підходять до реалізації проєктів не тільки креативно, а й із соціальним навантаженням. І сьогодні я вкотре у цьому переконалася. Спільними зусиллями ми маємо надалі підтримувати і розвивати IT-бренд України на міжнародному ринку, щоб вберегти економічний фронт. 

Розумію переживання і стурбованість людей, які переїжджають в інші регіони. Але запевняю, ми готові до співпраці. Сьогодні Костянтин та Вікторія мені сказали такі слова: “Ми відчули тут надзвичайно сприятливі умови для роботи, тому виникло величезне бажання зробити свій внесок у якнайскорішому наближенню нашої Перемоги”.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Джерело https://galka.if.ua/naybilsha-it-spilnota-v-ukraini-vidkryla-svoie-predstavnytstvo-v-zakhidnomu-rehioni-z-tsentrom-u-ivano-frankivsku/

Back to top button