Івано-Франківськ

“Новий Акрополь” у Франківську: майстер-класи для дітей


Продовжуються традиційні майстер-класи “Нового Акрополя” Івано-Франківська для дітей, котрі вимушені були покинути тимчасово свої домівки, і для маленьких франківців у просторі ГО “Янголи поруч”.

Про це інформує “Галку” культурний центр “Новий Акрополь”.

“Будь-яка ідея може бути втілена за наявності людей на нашій блакитній планеті. Люди існують, коли розуміють, що діти – це майбутнє людства. Чим більше піклуємось про емоційний, психологічний розвиток дітей, вкладаємо у них розуміння і знання навколишнього світу, тим надійніше будуємо майбутнє людей на Землі”, – йдеться в повідомленні.

Різноманітні творчі процеси на майстер-класах допомагають розвитку майбутньої дорослої людини зі здоровим розумом і справжньою гідністю.

“Діти – витончені мислителі, здатні до креативного і абстрактного мислення. У певному сенсі, діти – більше філософи, ніж дорослі. І важливо, що в серцях дітей завжди є іскра, яка освітлює шлях до пізнання світу, і нам, дорослим, що мислять, треба підтримувати їх з величезною повагою”.

Записуватися на майстер-класи можна – ЗА ПОСИЛАННЯМ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Філософські сенси та волонтерська магія: як “Новий Акрополь” у Франківську допомагає населенню та наближає перемогу України (ФОТО).

«Новий Акрополь» у Франківську
Актуальні анонси та новини подій
Сучасна міжнародна школа філософії

Три напрямки діяльності:
– філософія
– культура
– волонтерство

Instagram: https://www.instagram.com/newacropolis_if

Сайт: http://www.newacropolis.org.ua

Telegram: https://t.me/NewAcropolisFrankivsk


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Джерело https://galka.if.ua/malenkykh-frankivtsiv-i-ditey-pereselentsiv-zaproshuiut-na-tsikavi-mayster-klasy-vid-novoho-akropolia-foto/

Back to top button