Івано-Франківськ

Першокурсник з Івано-Франківська розробив авторську програму з моніторингу коронавірусу


Віталій Белей навчається на спеціальності “Інженерія програмного забезпечення” в Університеті Короля Данила. Хлопець написав комп’ютерну програму, яка дає інформацію про кількість хворих та тих, хто одужав, а також показує співвідношення кількості хворих та тих, хто перехворів, до загальної кількості населення в регіоні.

Читайте також: Прикарпатські тхеквондисти завоювали 16 медалей на чемпіонаті України

Наразі програма дає інформацію тільки про стан справ в Україні та Івано-Франківській області. Але розробник планує розширювати географію (додати статистику по всіх областях) та доповнити її цікавими даними, які будуть більш повно відображати динаміку захворюваності. На думку Віталія, програма буде корисною для всіх, хто цікавиться ситуацією з COVID-19 у своєму регіоні та хоче без зайвих пошуків мати найсвіжішу інформацію в одному віджеті.

“Алгоритм її роботи дуже простий: програма бере інформацію з відкритих статистичних джерел, які оновлюються кожного дня, та використовує цю інформацію для формування вторинної статистики, прив’язаної до кожного регіону. Вікно програми прозоре, вона не заважає роботі, а важлива інформація залишається доступною без входу в браузер”, – розповідає Віталій Белей.

Ба більше, розробник погодився надати можливість кожному охочому встановити цю програму в себе на персональному комп’ютері. Для цього необхідно виконати два прості кроки:

  1. Завантажити програму Visual C++ за посиланням https://cutt.ly/bcQ2Qee та в один клік встановити її на персональному комп’ютері.
  2. Завантажити безпосередньо програму CoronaStats за посиланням (https://drive.google.com/file/d/1JDiFCZv9sDaTTRet6iWfyjJ3Ot6nL5Hd/view?usp=sharing) і просто відкрити її.

Після цього, можна вибирати область чи Україну загалом і бачити найсвіжішу статистику, яка оновлюється автоматично кожного дня.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Джерело https://galka.if.ua/pershokursnyk-z-ivano-frankivska-rozrobyv-avtorsku-programu-z-monitoryngu-koronavirusu/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com