Івано-Франківськ

Порошенко привіз нові пікапи артилеристам ВМС на південному фронті (ФОТО)


Петро Порошенко разом з народними депутатами «Європейської Солідарності» побував на південному фронті. П’ятий Президент передав три нові пікапи та спорядження артилеристам Військово-морських сил ЗСУ.

Порошенко не став розкривати подробиці комплектації автівок, однак сказав – хлопці задоволені.

«Ми домовилися, що ми не розкриваємо комплектацію, але це не базова комплектація», – зазначив Порошенко. «Тут ми бачимо всю Україну. Тут хлопці з Харкова, тут хлопці з Франківська, так, Руслане. Тут хлопці у нас і з Києва є, з Миколаєва та Одеси. Так що вся географія України представлена, і сьогодні вся Україна боронить свою землю і викидає російських орків на смітник», – наголошує п’ятий Президент.

«Саме ці воїни зробили тим, хто напав і вбивав наших людей, перший сюрприз у Чорнобаївці. Вони видали їм квиток до пекла. Артилеристи, які зупинили ворога і відстояли Миколаїв. Дякую генералу Марченку і дякую тим хлопцям, які зараз отримали ці подарунки. І величезна вдячність народу України», – говорить Порошенко.

Був і другий «подарунок» ворогам – зазначає Петро Порошенко. «Бо ракета, яку ми створили з 14-го року, і яка зараз відома вже всьому світові, яка називається «Нептун», видала ще один квиток, але вже у напрямку рапанів, на дно біля острова Зміїний. І великий корабель ракетами «Нептун», які керувалися саме цими хлопцями, був відправлений на дно, захистивши Одесу, захистивши весь південь від морського десанту і прибравши протиповітряну оборону», – розповідає п’ятий Президент.

«Зараз вже неможливо робити десантні операції на чорноморському узбережжі моря, бо саме такі герої України – артилеристи їх прикривають», – пояснює Петро Порошенко.

Він також зазначив, що пікапи – це не перший і не останній подарунок воїнам-артилеристам.

«Ми з вами збираємо кошти на дрони, і серед 350 дронів, контракт на які укладений, і половину з яких сплачуєте ви, перераховуючи кошти «Справі Громад», частина цих дронів прийде сюди. І нові буксири «Бехи», нові крейсери «Москва», нові інфраструктурні об’єкти з русньою будуть ліквідовані, а це буде наближати перемогу України», – пояснює п’ятий Президент.

Читайте також: Порошенко на з’їзді партії УДАР закликав до єдності усі демократичні сили


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Джерело https://galka.if.ua/poroshenko-pryviz-novi-pikapy-artylerystam-vms-na-pivdennomu-fronti-foto/

Back to top button