Івано-Франківськ

потерпілі у масовій бійці під Пасажем іноземці розповіли свою версію подій (ФОТО)


В редакцію “Галки” звернулися студенти з Індії, котрі навчаються в Івано-Франківську. Вони розповіли, що зазнають переслідувань від представників Пакистану, котрі мешкають на Прикарпатті. 

Як інформувала “Галка” раніше, ввечері 30 грудня у Франківську біля “Пасажу” сталася масова бійка між іноземцями (ВІДЕО).

П’ятого січня 2021 року громадянин Індії Масрур Ахамад розповів, що у тому конфлікті постраждали представники його країни, на яких безпричинно напали громадяни Пакистану. Як вдалося з’ясувати Масруру, останні кілька років мешкають в Івано-Франківську, хоча не працюють і не навчаються на Прикарпатті. За його словами, пакистанці впродовж останніх тижнів кілька разів нападали на студентів з Індії, в декого забирали кошти, інших просто били. Дві заяви про це передані в поліцію.

“Дехто з них приїхали з інших міст Східної України, зараз їх є близько 15-ти осіб, і ми не розуміємо, чому вони нападають на ідусів. Нам дуже подобається вчитися в Івано-Франківську, але ці випадки нас тривожать”, – сказав Ахамад у присутності десятків індусів в центрі Івано-Франківську.

“Я йшов центром міста з двома друзями поблизу Пасажу, коли на нас напали близько десяти невідомих хлопців. Потім я дізнався, що це пакистанці. Вони нічого не казали, лише ображали. У мене після бійки переломана рука”, – розповів травмований Ясвант Ядав.

Індуси просять місцеву владу допомогти розібратися з кривдниками. Кажуть, минулорічна бійка на вулиці Тичини теж була спровокована цими чоловіками (ВІДЕО).

У поліції розповіли “Галці”, що за фактом бійки 30 грудня у одного з громадян Індії є перелом руки, відкрите кримінальне провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень середнього ступеня важкості. Триває розслідування.

У міграційній службі в Івано-Франківській області “Галці” повідомили, що після масової бійки отримали клопотання від поліції з проханням перевірити законність проживання кількох іноземців. Про результати перевірки буде відомо згодом.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Джерело https://galka.if.ua/nas-peresliduyut-pakistanci-poterpi/

Back to top button