Івано-Франківськ

Повна бойова готовність: франківські нацгвардійці провели комплексне тренування (ФОТОРЕПОРТАЖ)


В Івано-Франківській військовій частині пройшли комплексні тренування з бойової готовності.

У військовій частині 1241 Національної гвардії України відбулось комплексне тренування з бойової готовності у повному складі полку.

Метою проведення тренування було відпрацювання злагодженості всіх підрозділів полку під час виконання дій в разі отримання сигналу, щодо приведення частини у вищі ступені бойової готовності, перевірки реальності визначених термінів виконання заходів плану та виходу сил і засобів з пункту постійної дислокації у визначений район зосередження для виконання в ньому завдань за призначенням.

Зазвичай головна підстава і ціль здійснення подібних комплексних тренувань – це повна перевірка готовності особового складу, техніки та озброєння до успішного виконання поставлених завдань у будь-який час, зокрема, воєнний, інформує “Галка” з посиланням на 50 Полк імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України.

Комплексні тренування це дуже важлива ланка на шляху до незмінного підвищення рівня бойової готовності кожного гвардійця, а також готовності військової частини до виконання завдань за призначенням.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Джерело https://galka.if.ua/povna-bojova-gotovnist-frankivski-naczgvardijczi-provely-kompleksne-trenuvannya-fotoreportazh/

Схожі новини

Back to top button