Івано-Франківськ

 Представники усіх релігійних конфесій щомісяця вшановуватимуть полеглих прикарпатських бійців спільною молитвою


 З такою ініціативою під час зустрічі із представниками громадських релігійних організацій та конфесій Прикарпаття звернулася голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області наголосила, що в умовах сьогодення, коли сотні тисяч захисників та захисниць боронять нашу землю від російських окупантів, молитовна підтримка бійців є надзвичайно важливою та потрібною. Адже саме молитва допомагає у найскладніший час не впасти в зневіру і розпач, надає сил та витримки.

Про це Галку інформує Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Із перших днів війни церковні громади та релігійні організації краю активно долучилися до допомоги внутрішньо переміщеним особам та нашим захисникам, – підкреслила Світлана Онищук. – У храмах, монастирях та молитовних домах для постраждалих людей облаштували прихистки, забезпечили людей їжею, медикаментами та засобами першої необхідності. Для потреб захисників налагодили відправку гуманітарних вантажів у регіони, де проходять бойові дії. Але найбільша допомога духовенства – у щоденній молитві до Господа, за що їм щира подяка».

Керівниця області звернулася до учасників зустрічі із ініціативою проведення щомісяця за участю усіх релігійних громад спільної молитви за полеглими захисниками, які віддали своє життя за Україну.

Разом з тим йшлося і про допомогу з боку духовенства у забезпеченні обладнанням військового госпіталю, який планують створити на Прикарпатті.

«Сьогодні через бойові дії наші військові отримують численні травми та поранення. Для їх лікування та реабілітації ми потребуємо сучасного військового госпіталю, – підкреслила очільниця області. – Будемо вдячні усім за допомогу в оснащенні медичного закладу сучасним обладнанням, яке допоможе у лікуванні та відновленні військовослужбовців».


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Джерело https://galka.if.ua/predstavniki-usih-religijnih-konfesij-shhomisyaczya-vshanovuvatimut-poleglih-prikarpatskih-bijcziv-spilnoyu-molitvoyu/

Back to top button