Івано-Франківськ

Три “швидкі” отримала обласна дитяча лікарня (ФОТО)


Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня отримала три автомобілі швидкої допомоги. Така допомога стала можливою завдяки постійній співпраці з іноземними гуманітарними партнерами та волонтерами.

Читайте також: Понад 600 малюків народилися в обласному перинатальному центрі з початку війни

Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, передає “Галка“.

Один з автомобілів – Ford, вартістю 126 627 грн, отримали з Австрії, а саме від Pfaree Neuottakring (Katholische Kirche). Карета «швидкої» обладнана носилками, кисневою розводкою, штативами для інфузій. Як повідомив генеральний директор ОДКЛ Тарас Мельник, автомобіль слугуватиме для приймального відділення закладу.

Ще одну машину швидкої допомоги RENAULT TRAFIC, зовсім нову, 2020 року виписку та вартістю понад мільйон гривень передали від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). І цей автомобіль обладнаний найнеобхіднішим устаткуванням та сумкою невідкладної екстреної медичної допомоги. Машину планують закріпити за відділенням інтенсивної терапії та анестезіології для транспортування маленьких пацієнтів та для виїздів неонатальної бригади до хворих діток.

Що стосується третього автомобіля швидкої допомоги, то це MERCEDES-BENZ, вартістю 486 216 грн від Фундації «Вітрила свободи» м. Амстердам. Також подбали волонтери й про максимальне його наповнення, а саме, носилки, кисневу розводку, штативи для інфузій, апарат ШВЛ, лінеомат, атмос та дефібрилятор. Саме цю «швидку» будуть використовувати для відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, а саме для виїзної паліативної допомоги хворим діткам.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Джерело https://galka.if.ua/try-shvydki-otrymala-oblasna-dytiacha-likarnia-foto/

Back to top button