Івано-Франківськ

У Франківську провели третій міжнародний турнір з тхеквондо (ФОТО)

[ad_1]

В Івано-Франківську нещодавно відбувся 3-й міжнародний турнір з тхеквондо.

У суботу, 23 жовтня, в спортивному комплексі католицького ліцею Св. Василія Великого відбувся 3-й міжнародний турнір з тхеквондо І.Т.Ф. “Open cup of Ivano-Frankivsk city 2021”.

У змаганнях взяли участь більше 250 учасників з Польщі, Молдови, Дніпра, Києва та Івано-Франківська. Вперше на даний турнір завітали гості з Польщі на чолі з президентом асоціації – Sebastian Maniak та втретє гості з Молдови на чолі з президентом асоціації – Iurie Spătaru.

Змагання відбувались з чотирьох видів програми тхеквондо: формальні вправи (туль), спаринг (мацогі), спец-техніка (тук-джі) та силовий тест (вірьок) з дотриманням протиепідеміологічних заходів. Турнір обслуговувала кваліфікована бригада суддів, 10 з яких є суддями міжнародної категорії “В” та 2 – суддями міжнародної категорії “А” з Таеквон-До І.Т.Ф. Головним суддею та організатором змагань був голова Івано-Франківського обласного осередку ВАСТ, суддя міжнародної категорії “А”, дворазовий Чемпіон Європи з Таеквон-До, міжнародний інструктор, чорний пояс V дан Данищук Андрій Сергійович.

Родзинкою заходу став Гала-вечір, де відбулися 5 фінальних поєдинків найцікавіших категорій турніру між спортсменами з різних країн. В культурній програмі гала-вечора взяли участь: солістка обласної філармонії імені Іри Маланюк Ольга Яловенко, танцювальний колектив “Дивоцвіт” ДВНЗ “Прикарпатського національного університету імені Василя Сетфаника” та Діана Кривомаз. Ведучими заходу були Роман Сорока та Ольга Тишко.

Змагання були видовищними та цікавими, панувала справжня атмосфера спортивного свята. Закордонні гості залишились задоволені організацією та проведенням турніру.

Загальнокомандні місця:

  1. Івано-Франківська область (СК “Danyshchuk team”) – 50 золотих нагород;
  2. Дніпровська область (спортивний клуб “Tong-il”) – 14 золотих нагород;
  3. Республіка Молдова – 9 золотих нагород;
  4. Київська область (спортивний клуб “Воїн”) – 4 золоті нагороди;
  5. Республіка Польща – 2 золоті нагороди.

Кращими спортсменами змагань від Івано-Франківська стали: Міськов Дмитро (тренер Данищук Андрій Сергійович), Кравців Юрій (тренер Данищук Сергій Юрійович), Стефанків Марія (тренер Данищук Сергій Юрійович), Хомут Софія (тренер Данищук Сергій Юрійович), Ключівський Ілля (тренер Качкан Володимир Мирославович).

Дані змагання були етапом підготовки до чемпіонату світу з тхеквондо І.Т.Ф. , який пройде літом 2022 року у місті Амстердам (Нідерланди). Спортсмени, що брали участь у змаганнях, є вихованцями тренерів обласного осередку: Данищука Андрія Сергійовича V дан; Данищука Сергія Юрійовича IV дан; Качкана Володимира Мирославовича ІІ дан; Парфана Тараса Віталійовича ІІ дан; Іванійчука Василя Васильовича ІІ дан; Мовчана Дениса Івановича ІІ дан.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…[ad_2]

Джерело https://galka.if.ua/u-frankivsku-provely-tretij-mizhnarodnyj-turnir-z-taekvon-do-foto/

Схожі новини

Back to top button