Івано-Франківськ

У Франківську урочисто вручили ключі від житла щасливим мешканцям в ЖК «Парковий»


У суботу, 22 січня, відбулося видатна подія — офіційне вручення ключів власникам квартир, що придбали житло в ЖК «Парковий» від будівельної компанії Socium Developer.

Це новий етап в житті як людей, так і компанії, яка вже встигла ощасливити понад 700 сімей новими оселями в Івано-Франківську.

ЖК «Парковий» знаходиться на вулиці Романа Вірастюка, 1. На честь свята запросили на вручення його брата – Василя Вірастюка, дружину — Ірину та матір, які мали вступне слово, а дружина зачитала вірш, який написав Роман ще за життя.

Socium Developer – це соціально-відповідальний бізнес, який піклується про всіх своїх клієнтів та про незахищені верстви населення. Тому нині вручили сертифікат на однокімнатну квартиру сім‘ї, в складі якої є особа з інвалідністю (ДЦП), яку визначила комісія Івано-Франківської міської ради.

Серед мешканців ЖК «Парковий» є декілька сімей, в складі яких є учасники АТО/ООС. В Socium Developer пишаються тим, що вони проживають в їх комплексі, адже, як говорилося раніше, Socium Developer дбає про соціальну складову і дбає зокрема про наших захисників, які, попри все, пішли захищати Україну.

До слова, у жовтні Socium Developer разом з партнерами Blago Developer у спільному проєкті Comfort park також вручали квартири для захисників та учасників бойових дій.

В кінці свята провели розіграш цінних призів серед мешканців нового комплексу.

Socium Developer дякує всім за довіру та за підтримку, адже найважливіше для компанії — це комфорт клієнтів.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Джерело https://galka.if.ua/u-frankivsku-urochysto-vruchyly-klyuchi-vid-zhytla-shhaslyvym-meshkanczyam-v-zhk-parkovyj/

Back to top button