Івано-Франківськ

У Франківську з сітілайтів UAnimals закликає здавати в оренду житло родинам з тваринами (ФОТО)


 “Будь ласка, не відмовляйте в оренді родинам із тваринами!” Саме з таким повідомленням UAnimals звертається до українців у новій соціальній рекламі.

З початку війни Україна надихає своєю згуртованістю цілий світ. Втім, іноді родини, що були вимушенi з-під обстрілів виїжджати в інші регіони, стикаються з проблемою пошуку житла, бо деякі орендатори відмовляються приймати їх хвостатих друзів.

“Ще більш прикро чути про такі випадки, коли ми щодня Дізнаємось, як українські захисники та захисниці рятують від загибелі не лише людей, але й тварин. Ми розуміємо, що в чужій оселі людина має нести повну відповідальність, аби її діти, тварини, або й вона сама не пошкодила майно. Втім, дуже просимо поставитись із розумінням і не відмовляти в оренді родинам iз тваринами. Особливо, в такі складні для українців часи”, – йдеться у дописі благодійної організації.

 

Сoцiальна реклама вже безплатно розміщена на вулицях Івано-Франківська i Тернополя. Найближчими днями її також можна буде зустріти у Львові.

“Героями соціальної реклами стали захисник із захисницею, а також бабуся із легендарного мема з котом. Ми свідомо не використовували в рекламі критику, аби не тиснути, а надихати.”

 


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Джерело https://galka.if.ua/u-frankivsku-z-sitilajtiv-uanimals-zaklikaie-zdavati-v-orendu-zhitlo-rodinam-z-tvarinami-foto/

Back to top button