Івано-Франківськ

Як відреагували бійці та їхні родичі на заклик Kalush Orchestra врятувати бійців “Азовсталі”


Гурт Kalush Orchestra у фіналі Євробачення закликав світ врятувати військових з “Азовсталі”. Бійці та їхні родичі у мережі прокоментували такі дії музикантів.

Зокрема їхні реакції почали з’являтись пізно ввечері на 80 день війни. Тобто відразу після заклику українського гурту, пише 24 канал.

Головне слово: “Дякую”

Військовослужбовець, який зараз перебуває на “Азовсталі”, Ілля Трищенко написав: “Калуш – кращі. Любимо вас. Дякуємо вам”.

Окрім того, захисниця Маріуполя Валерія з позивним “Нава”, яка нещодавно втратила чоловіка – теж бійця полку, опублікувала сторіз в інстаграмі. Військова досі перебуває на “Азовсталі” та подякувала музикантам.

Ганна, дружина військовослужбовця, який захищає Маріуполь, також подякувала гурту.

Окрім того, полк захисників Маріуполя написав: “Дякуємо гурту Kalush Orchestra за підтримку! Слава Україні!”.

Коротко про ситуацію на “Азовсталі”

  • Російські окупанти блокують Маріуполь з 1 березня. У оточенні опинились мирні мешканці та українські військовослужбовці.
  • Попередньо відомо, що цивільні ховались в укриттях заводу, щоб бути захищеними від ворогів. Мирних вдалось вивезти, проте країна-окупант ніяк не дає українській стороні евакуювати військових.
  • Саме тому на оточеному окупантами заводі перебуває понад 1000 військовослужбовців. Всі вони позбавлені нормальної кількості їжі та води. Їхньому життю загрожує небезпека.
  • Також відомо, що орієнтовно 600 осіб – поранені бійці, які потребують медичної допомоги та ліків.
  • Ірина Верещук заявила, що Україна проводить перемовини з російською стороною, щоб евакуювати 60 важкопоранених бійців та медиків.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Джерело https://galka.if.ua/yak-vidreaguvali-bijczi-ta-ihni-rodichi-na-zaklik-kalush-orchestra-vryatuvati-bijcziv-azovstali/

Back to top button