Івано-Франківськ

Яка ціна лазерної епіляції в Україні

Взято з https://galka.if.ua/yaka-cina-lazernoi-epilyacii-v-ukraini/

Лазерна епіляція – найкращий метод позбавлення від небажаного волосся на тілі. Шугарінг і бритва – відходить у минуле. Сьогодні жінки вибирають лазерний спосіб. Але обійдеться він дорожче інших. Багато відгуків підтверджують – результат виправдовує ціну на лазерну епіляцію.

Які технології використовують?

Лазери з’явилися в Україні понад 20 років тому і широко застосовуються в салонах краси. Але досі не всі люди розуміють, в чому полягає їхня робота. Лазерний промінь певної глибини впливає направлено на волосяні фолікули. В результаті вони руйнуються, волосок відпадає і більше вже не зможуть вирости.

Пару років назад епіляція виглядала не так, як зараз. Стрімкий розвиток технологій і інновацій збільшило ефективність, зробили процедуру безпечною і безболісною. Для повного видалення волосся потрібно від 6 до 12 відвідувань кабінету косметолога. Все залежить від виду апаратури, особливостей організму і зони. Сьогодні остання розробка – лазерна 3D епіляція. Новинка стала сенсацією в апаратній косметології.

У чому полягає унікальність 3D?

Особливістю стало генерація 3-х хвиль різної довжини (808нм, 755нм, 1064нм) в одному промені лазера. Для цього використовується інноваційний пристрій з незвичайним сапфіровим наконечником, що забезпечує ідеальну ефективність, безпеку і безболісність.

Переваги

Плюси епіляції 3Д:

 • Волосся усуваються разом з коренем;
 • Видаляє не тільки темні, але і світлі і малопомітні волосинки;
 • Безболісно, ​​завдяки вбудованій системі охолодження контактного наконечника і не потребує анестезії;
 • Дозволено в будь-яку пору року, навіть при засмаглій шкірі;
 • Абсолютно безпечно, сусідні тканини не травмуються.

Недоліки

Головним мінусом вважається висока ціна лазерної епіляції. Але проста математика показує: вигідніше пройти один раз курс лазерки і забути про постійне гоління і віск, витрачати гроші та час на них, терпіти біль і дискомфорт.

Показання та протипоказання

Показаннями до проведення прості – волоски в небажаних місцях. Варто вибрати епіляцію, якщо вони жорсткі, швидко відростають, вростають. Якщо втомилися від нескінченного гоління, липких стрічок, болю і алергічних реакцій на шугаринг.

Але перш ніж проводити епіляцію, слід виключити всілякі протипоказання. До них відносять:

 • Засмага до 3 днів;
 • Запущений варикоз;
 • Подряпини, нариви, садна;
 • Вірусні та інші інфекції, в тому числі COVID-19.

Також можна додатково проконсультуватися з лікарем.

Чим обумовлюється вартість?

Ціна лазерної епіляції залежать від області тіла, і починається від 90 до 360 гривень за верхню губу, і від 950 до 2950 гривень за ноги.  У кожному салоні встановлена ​​своя вартість, в залежності від ряду факторів:

 1. Модифікація обладнання;
 2. Кваліфікація фахівця;
 3. Рівень центру і його місцезнаходження;
 4. Розмір оброблюваної зони.

Ціна буде нижче, якщо скористатися акціями та знижками студії.

Що ще варто знати …

Щоб сеанс пройшов швидко і дав очікуваний ефект, потрібно за 1-2 дні поголитися, що дозволить збільшити результативність і час.

Багатьох цікавить питання, чи можна робити епіляцію при вагітності та лактації. Не заборонено, але з огляду на те, що організм дуже чутливий в цей період, рекомендуємо її відкласти.

Де зробити?

Професійна мережа центрів лазерної епіляції EpiLaser одна з небагатьох в Україні, де виконують нову гібридну 3D методику. По всій мережі застосовується найсучасніше і ефективне обладнання з охолоджувальною контактної маніпулою. Клієнтів обслуговують кваліфіковані співробітники з медичною освітою, тому прикрі побічні неприємності і ускладнення виключені.

Ціна епіляції в ЕпіЛазер починається від 180 грн. Але тут проводять акції для нових і постійних клієнтів, що допоможе значно заощадити.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com