Івано-Франківськ

“За 1 600 км від рідного дому”. Жінка з Луганщини народила синочка на Прикарпатті


Юлія Скляревська з Луганщини, яка вимушена була тікати із зони бойових дій, народила на Прикарпатті сина Максима. Про це повідомили на Facebook-сторінці Калуського пологового будинку.

Хлопчик з’явився на світ 11 травня з вагою 3 570 г у Калуші, пише Суспільне.

“Де ж я могла подумати, що буду народжувати за 1 600 км від рідного дому!” — сказала Юлія після народження сина.Фото: Facebook/Калуський пологовий будинок

Жінка разом з чоловіком Артуром — із селища Троїцьке Попаснянського району.

“Війна до них прийшла ще в далекому 2014. Юля в той час вчилася в медучилищі в Луганську на акушерку. Але коли окупували місто, вимушено перервала навчання”, — йдеться у дописі.

Тоді з Луганська подружжя переїхало до батьків у селище Троїцьке, яке було на лінії зіткнення. Жінка каже, що окупанти били градами, зруйнували школу, Свято-Троїцький храм, проте родина не переїжджала. Тоді у них народився синочок Артем.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну у 2022 році через обстріли сім’я ховалася у підвалі.

“Першими при обстрілах у підвал бігли собаки: алабай, вівчарка і маленька хатня дворняжка, а потім — ми з дитиною. Підходив час пологів і ми розуміли, що народжувати просто нема де”, — каже Юлія.

9 квітня подружжя вирішило виїхати з Луганщини до тітки чоловіка на Прикарпаття у село Копанки. Наразі у Троїцькому залишилися батьки жінки.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Джерело https://galka.if.ua/za-1-600-km-vid-ridnogo-domu-zhinka-z-luganshhini-narodila-sinochka-na-prikarpatti/

Back to top button