Кривий Ріг

28 червня – День Конституції України: привітання у віршах, прозі, картинкахКонституція – основний закон, який гарантує кожному громадянину країни свободи і права, а також визначає політичний устрій держави. І саме 28 червня 1996 року Верховна Рада прийняла Конституцію незалежної України. Відтоді, ця дата – одне з найбільших державних свят, яке визначає незалежний, демократичний, європейський шлях розвитку України, повідомляє редакція.

Однак війна внесла свої корективи. У зв’язку з агресією рф, в цьому році 28 червня, вперше за всю незалежність України, вихідного та масштабних святкувань не буде. Зараз країна зосереджена на відбиванні атак російських загарбників. Вона вчергове виборює право  бути суверенною, незалежною та демократичною державою.

Але ми знаємо, що обов’язково переможемо ворога та ще більше пишатимемося своєю країною і своєю свободою.

І для того, що вшанувати свято, підбадьорити дух, ви можете привітати своїх рідних, близьких та друзів з цим важливим днем, який є підтвердженням самобутності нашої країни. 

Привітання у прозі

  • Від усього серця бажаю миру, міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.
  • Прийняття народом свого найголовнішого Закону знаменує народження вільної держави. Так нехай ця дата нарешті дасть зрозуміти всьому світу, що ми – українці самі собі створюємо закони, чужих нам не треба. А кожен з громадян з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, яку ми заслуговуємо. Нехай наша столиця, і кожне місто залишиться незалежним і могутнім. Нехай на жовтих полях встигає урожай радості і рятує світ від голоду. А блакитне небо ніколи не сховує дим, не роблять небезпечним ворожі снаряди. Нехай по ньому прямують тільки пасажирські літаки, і возять українців на курорти та екскурсії. Зі святом нас, співгромадяни, предки козаків, з Днем Конституції!
  • З Днем Конституції України, роки і роки тому наша країна повстала з попелу і знову стала вільною. Відзначимо ж це свято сьогодні, Конституцію, що була написана українцями для українців. Нехай же полум’я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє.

Привітання у віршах

З головним святом країни вітаємо,

Перемоги та миру українцям бажаємо,

Нехай у кожному домі панує щастя і любов,

Нехай Україна процвітає знову і знов!

***

На центральній площі міста, де цвіте акація,

Конституцію держави оголосила нація,

Запорізький гетьман Орлик для свого народу,

Постарався, щоб жили по свому закону.

Не одні ще покоління старались, боролись,

Та про вільну Україну мріяли й молились.

Щоби ми в своїй країні могли вільно жити,

Довелось нашим героям свою кров пролити.

На центральній площі міста, де цвіте акація,

Українську Конституцію знов святкує нація,

Нація нова і вільна, вільна в своїм краю,

Любіть свою Україну! Зі святом вас вітаю!

***

У День Конституції хочу

Побажати миру й достатку,

Щоб усе вам було по плечу,

Щоб усі справи йшли гладко,

Звичайно, Батьківщину любити

Бути сміливим життєлюбом,

Закони держави шанувати,

І жити вам буде любо!

З Днем Конституції!

***

Сьогодні свято на моїй землі,

За яке боролись і за яке вмирали,

Діди і прадіди твої й мої, і про яке

Поети мріяли і нишкома писали.

Сьогодні свято на моїй Вкраїні,

І ми про нього можемо сказати вільно,

Свобода слова і права людини – наш закон,

Із чим вітаю вас, шановні, щиро!Джерело https://www.056.ua/news/3415195/28-cervna-den-konstitucii-ukraini-privitanna-u-virsah-prozi-kartinkah

Back to top button