Кривий Ріг

Дніпровський цирк представив нову програму


Дніпровський цирк представив нову програму. Новини Дніпра

Дніпровський державний цирк вперше за останні 8 місяців відкрив свої двері для відвідувачів. Через карантин та війну артисти не мали змоги виступати, але зараз підготували для глядачів нову, цікаву і різноманітну программу. До неї входять і виступи акробатів та дресированих тварин, і запальні танці, і звичайно, кумедні клоуни. На генеральній репетиції програми побували журналісти сайту «Наше місто».

Циркова программа досить насичена та різноманітна: це і виступи акробатів та еквілібристів, запальні танці народного ансамблю, дресировані тварини і звичайно кумедні та потішні клоуни.

Воєнне становище в країне накладає свої обмеження. Наповнювати зал більш ніж наполовину не планують, також підготували та обладнали укриття на випадок повітряної тривоги.

«Ми все підготували. І бомбосховище і місця для укриття, не дай Бог. Виходи всі повідкривали, хлам поубирали, все у нас відповідно», – розповідає генеральний директор Дніпровського державного цирку Віктор Шабатько. 

Детальніше про нову захоплюючу програму Дніпровського цирку дивіться у відео:

Джерело https://nashemisto.dp.ua/2022/08/06/klouny-dresyruvalnyky-ta-ekvilibrysty-dniprovskyi-tsyrk-predstavyv-novu-prohramu-video/

Back to top button