Кривий Ріг

До осені найбільший басейн Кривого Рогу має бути готовий

Взято з https://rudana.com.ua/news/do-oseni-naybilshyy-baseyn-kryvogo-rogu-maye-buty-gotovyy

Капітальний ремонт головної плавальної локації міста – на контролі міського голови. Сьогодні Юрій Вілкул зустрівся з підрядниками, щоб обговорити поточні завдання.

Зараз майже в усіх спортивних і тренажерних залах, допоміжних приміщеннях закінчують оздоблювальні “косметичні” роботи. Особлива увага прикута до 50-метрової чаші басейну.

“Закінчили гідроізоляцію, у сумнівних місцях наклали її повторній шар. Чашу вже вдруге заповнили для випробування: до п’ятниці вода у ній постоїть, якщо все буде нормально – спустимо і візьмемось до укладання плитки”, – пояснив Сергій Курінний, головний інженер “Криворіжцивільпроєкту”.

Не менш важливе питання – функціонування системи водопідготовки. Установлення теплонасосів дозволить підігрівати воду, а відтак, надасть можливість басейну працювати не сезонно, а протягом всього року. Дозвіл на збільшення потужностей чекають від обленерго. Загалом, усі роботи ведуться за встановленими термінами.

Роботи в басейні йдуть за графіком, тож до нового навчального року ми запустимо його в експлуатацію – з новою чашею, з новими спортзалами й усіма зручностями, щоб спортсмени і діти могли плавати”, – прокоментував результати наради мер Юрій Вілкул.

Також уже на фінішній прямій – роботи з благоустрою. На центральному вході відремонтували ґанок, довкола будівлі уклали тротуарну плитку.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com