Кривий Ріг

Друге життя? Криворізький військовий аеродром Довгинцеве прийняв Ан-26. Відео

Взято з https://rudana.com.ua/news/druge-zhyttya-kryvorizkyy-viyskovyy-aerodrom-dovgynceve-pryynyav-26-video

Відновлене летовище відвідали військові транспортники. Про це повідомили самі армійці на сторінці Повітряного командування “Схід”.

Як зазначив командувач Повітряного командування “Схід” генерал-майор Олег Струцінський, події передувала величезна кропітка робота особового складу нещодавно створеної авіаційної комендатури та інженерно-аеродромного підрозділу з відновлення летовища.

“Сподіваємось, діяльність військового аеродрому привнесе тільки позитив і свіже повітря в життя містян, а також зміцнить обороноздатність нашої держави”, – зазначають військові.

Прикметна й ностальгійна для Кривого Рогу подія – повернення аеродрому до життя – викликала бурхливі емоції у криворіжців, тож військові поділились ще й відео, на якому на злітну смугу сідають військові транспортники Ан-26.

Нагадаємо, військовий аеродром “Довгинцеве” у Кривому Розі функціонував на регулярній основі з середини 1950-х років. На ньому дислокувався авіаполк військово-транспортної авіації – 363 ВТАП (в/ч 22527), що входив до 3 авіаескадрильї 6-ї Гвардійської військово-транспортної авіадивізії. 2000-го полк був розформований і 2004-го остаточно перебазований. У грудні 2018 стало відомо, що аеродром реанімують у межах державної програми відновлення військових аеродромів.

Повітря Дніпропетровщини оживає. Як повідомляють армійці, у нашій області успішно випробували новітній вітчизняний безпілотний літальний комплекс.

Фото та відео Повітряного командування “Схід” – нижче.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com