Кривий Ріг

Еurovision-2023 in Sevastopol, Ukraine: найкращі меми про перемогу Kalush Orchestra


Еurovision-2023 in Sevastopol, Ukraine: найкращі меми про перемогу Kalush Orchestra

Представники України Kalush Orchestra принесли перемогу нашій країні у пісенному конкурсі Євробачення 2022. Користувачі соцмереж пишаються і щиро дякують хлопцям, а ще, звісно, постять меми.

Сайт 056 зробив підбірку актуальних мемів, серед яких хітом стала: “Де ж ми, все ж таки, проведемо Євробачення-2023: у звільненій від російської окупації Ялті чи в звільненому від неї ж Севастополі. А також публікація в профілі “Степан Бендера”: “Мрію, щоб життя в українців було, як Євробачення. Теж без росіян”.

Крім цього слід виокремити мем, про те, ведучий шоу Mika відмовився дати мікрофон українським музикантам, підійшовши до їхнього столика. 

Еurovision-2023 in Sevastopol, Ukraine: найкращі меми про перемогу Kalush Orchestra, фото-20

Розповімо детальніше про ситуацію. Так, коли один із ведучих Євробачення-2022 Mika під час перерви підійшов до столика, де розташовувалися українські музиканти, але не надав їм права слова. Коли фронтмен гурту Олег Псюк підвівся, щоб виступити, ведучий просто ухилився. У мережі вже навіть з’явилися меми з цього приводу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакціюДжерело https://www.056.ua/news/3389228/eurovision-2023-in-sevastopol-ukraine-najkrasi-memi-pro-peremogu-kalush-orchestra

Back to top button